MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Eylül Salı MasterChef’te 1. eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarının merakla takip edilen yarışma programlarından biri olan MasterChef 2020’de bu akşam iki takım arasında kıyasıya bir mücadele verildi ve mücadelenin sonunda kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyunu için tekrar bir araya geldi! Mavi takım yarışmacılarının bireysel dokunulmazlık oyunu için hazırladığı ördek gözleme, Somer Şefin özel lezzetlerinden biri olarak geceye damga vurdu. Bu lezzeti en iyi çıkaran yarışmacı, bireysel dokunulmazlığın sahibi olurken; 8 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de haftanın ilk eleme adayı da belli oldu! Peki, bu akşam bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Kim MasterChef’te eleme potasına girdi? 8 Eylül MasterChef 2020'nin ilk eleme adayı ve detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 23:14
Değiştirme Tarihi: 09.09.2020 00:11
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Eylül Salı MasterChef’te 1. eleme adayı kim oldu?

MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yine yarışmanın sıkı takipçilerin nefesini kesti! Takımların dokunulmazlık oyunu ardından kaybeden takımın bireysel dokunulmazlık için verdiği mücadelede kazanan kim oldu? 8 Eylül Salı akşamı ekrana gelen MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kazanarak kendisini garantiye almak isteyen yarışmacılardan hangisi galip geldi?Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim 1. Eleme adayı olarak kimin adını söyledi? İşte, MasterChef 2020'de bu haftanın ilk eleme adayı...

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef'in bireysel dokunulmazlık oyununda nefesler tutuldu! Somer Şefin özel lezzetlerinden biri olan ördek gözleme tarifi ise herkes tarafından merak edildi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Bireysel dokunulmazlık oyununda bu defa karşı karşıya gelen Mavi takımdan bir kişi dokunulmazlığı kazandı ve günün sonunda şeflerin belirlediği en iyi üç tabağın sahibi Esra, Emir, Berker oldu.

Son olarak şeflerin verdiği karar doğrultusunda en başarılı tabak Berker'inki olarak belirlendi.

Berker, haftanın ilk eleme adayı olması için Duygu'nun adını söyledi ve 8 Eylül Salı günü haftanın ilk eleme adayı Duygu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

8 EYLÜL BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN YARIŞMACI KİMİN ADINI SÖYLEDİ? HAFTANIN İLK ELEME ADAYI...

MasterChef Türkiye 2020’nin bu akşamki yeni bölümde dokunulmazlık oyununda istenen yemekler "esnaf lokantası lezzetleri" olarak belirlendi. Dokunulmazlık oyunu öncesinde ise şefler, yapılmasını istedikleri yemekleri şu şekilde açıkladı:

1. Ezogelin Çorba

2. Kuru Fasulye

3. Tereyağlı Pirinç Pilavı

4. Etli Pazı Sarma

5. Terbiyeli Kuzu Kapama

6. Taze Vişne Kompostosu

7. Fırın Sütlaç

8 EYLÜL SALI MASTERCHEF 2020’DE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANANAN TAKIM…

MasterChef 2020’de bu haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için nefesler tutuldu ve yeni takımlar ilk defa karşı karşıya geldi.

Esnaf lokantasına ait vazgeçilmez lezzetlerin ekrana geldiği yeni bölümde şefler istedikleri yemekleri en başarılı şekilde hazırlayan takımlara dokunulmazlığı verdi.

Böylece, dün akşamki düelloyu kazanan takım kaptanı Esra, Mavi takımın beş dakikalık avantaj ile başlamasına sebep oldu. 

8 Eylül Salı akşamı:

Çorbada en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Kuru Fasulyede en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Pilavda en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Vişne kompostosunda en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Pazı sarmadan en başarılı lezzetin sahibi Mavi takım olarak belirlendi.

Kuzu incik kapamada en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım olarak belirlendi.

Sütlaçta en başarılı lezzetin sahibi Kırmızı takım oldu.

8 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyununu kazanan takım, Arem'in kaptanlığındaki  Kırmızı takım oldu. Şeflerin beğenisine sunulan tabakların akabinde 4-3 skor ile takım üstünlük sağladı. Böylece, haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oyununa giderek eleme potası için aday vermek zorunda kaldı…

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.