MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de 3. eleme adayı kim oldu?

MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan belli oldu. Ekranların en heyecanlı yarışması MasterChef Türkiye’de mavi takım ve kırmızı takım arasındaki dokunulmazlık mücadelesi devam ediyor. Bu akşam MasterChef’te ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlık için bir kez daha mutfağa girdi. Danilo şefin özel tarifini en iyi şekilde hazırlayıp dokunulmazlığı kazanan, 3. eleme adayının ismini açıkladı. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimi eleme potasına gönderdi? MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? İşte 8 Ekim 2020 MasterChef Türkiye bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 08.10.2020 23:46
Değiştirme Tarihi: 08.10.2020 23:46
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 8 Ekim 2020 MasterChef Türkiye’de 3. eleme adayı kim oldu?

TV8’in fenomen yarışması MasterChef Türkiye 2020’de takımlar arasındaki mücadele devam ediyor. Bu akşam MasterChef Türkiye’de Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Sonrasında takım dokunulmazlığını kaybeden takım, MasterChef mutfağına bu sefer bireysel dokunulmazlık oyunu için girdi. Yarışmacılar, Danilo şefin gösterdiği özel yemeğin aynısını yapabilmek için uğraştı. Şefler, tadım sonrasında gecenin galibini ilan ettiler. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2020’de üçüncü eleme adayı kim seçildi? İşte detaylar…

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım ile Kırmızı takım, kök sebzelerden beş çeşit yemek çıkardılar. 45 dakikalık sürenin sonunda şefler tadım yaptılar ve kazanan takımı ilan ettiler. Dört yemekte başarılı tabak çıkaran Mavi takım, bu haftanın ikinci dokunulmazlığını da kazanmış oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık için mutfağa bir kez daha girdi. Serhat ile Walison’un eleme adayı olduğu için yer almadığı oyunda yarışmacılar, Danilo şefin imza tabağını hazırlamaya çalıştı. Sefa’nın talihsizlik yaşadığı oyunda en iyi tabaklar Berker ve Eray’a ait olduğunu şefler açıkladı. Sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazananın Eray olduğunu belirttiler.

3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takımdan Eray oldu. Şefler sonrasında Eray’dan eleme potasına gitmesini istediği ismi açıklamasını istedi. Eray, daha önce kendisini eleme adayı gösteren Berker’i seçtiğini söyledi. Böylece Berker, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.