MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 3 Aralık 2020 MasterChef ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kazanan ve haftanın ilk eleme adayı belli oldu. 3 Aralık MasterChef Türkiye’nin 113. bölümünde 1. dokunulmazlığı kazanan takım, Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Oyunu kazanan yarışmacı, aynı zamanda eleme potasına giren adayı da belirledi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 04.12.2020 00:41
Değiştirme Tarihi: 04.12.2020 00:41
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 3 Aralık 2020 MasterChef ilk eleme adayı kim oldu?

TV8’in fenomen programı MasterChef Türkiye 2020’de nefes kesen bir bölüm ekrana geldi. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yedi özel konuğun verdiği oylar kazanan takımı belirledi. Sonrasında yapılan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacının verdiği bu haftanın ilk eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef 2020’de dokunulmazlığı hangi takım kazandı? İşte 3 Aralık 2020 MasterChef 113. bölüm bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020 ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında şefler, verilen oyların sayımını yaptı. Yedi konuk tarafından beş çeşit yemek için verilen oyların dağılımı Mavi takım 21, Kırmızı takım 14 oldu. Böylece Mavi takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanmış oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybetmesi nedeniyle bireysel dokunulmazlık oyunu Kırmızı takım yarışmacıları arasında yapıldı. Oyunda Somer şefin özel tarifi Aussie Pie için yarışmacılara bir saat süre verildi. Süre sonunda şefler tadım yaptı. Sonrasında şeflerin oybirliği ile verdikleri karara göre Eray, bireysel dokunulmazlığı kazanan oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'nin 113. bölümünde dokunulmazlığı kaybeden takım, Kırmızı takım oldu. Üç kişilik takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray, oylama sonrasında iki arkadaşı arasında eleme potasına giden ismi açıkladı. Serhat ve Ebru'nun mecburen birbirlerinin isimlerini yazdılar. Eray ise eleme potasına girmesini istediği isim Ebru oldu.

MAVİ TAKIM VE KIRMIZI TAKIMDA HANGİ YARIŞMACILAR YER ALIYOR?

Kaptanlık oyunu sonrasında Mavi takım kaptanı Özgül ve Kırmızı takım kaptanı Eray, seçtikleri yarışmacılar ile takımları şöyle oluşturdu;

MAVİ TAKIM: Özgül, Barbaros, Emir, Sefa

KIRMIZI TAKIM: Eray, Serhat, Ebru