MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 19 Eylül MasterChef 2020’de 5. eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam heyecanlı bir dokunulmazlık oyunu geride kaldı. MasterChef 2020, bu akşam evlere gitti ve jüri, seçilen aileler oldu. Fakat oylama sonucunda dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları, bir kez daha mutfağa girdi ve bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Verilen yemeği, istenilen sürede en iyi şekilde hazırlayan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve haftanın beşinci eleme adayını seçti. Peki, MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimin adını söyledi? Beşinci eleme adayı kim oldu? 19 Mayıs 2020 MasterChef 58. bölüm bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 19.09.2020 23:59
Değiştirme Tarihi: 19.09.2020 23:59
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 19 Eylül MasterChef 2020’de 5. eleme adayı kim oldu?

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen, üçüncü sezonunda izlenme rekorları kıran program MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Mavi takım ve Kırmızı takım, son dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Dokunulmazlığı kazanan takımı, 9 ailenin verdiği oylar belirledi. Kaybeden takım da ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı.  19 Eylül Cumartesi akşamı ekrana gelen 58. Bölümde oynanan bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı, beşinci eleme adayı kim oldu?

3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin bu akşam ekrana gelen yeni bölümünde haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Beş yemek üzerinden yapılan değerlendirmede jüri, kurayla seçilen MasterChef izleyicileri oldu. 9 ev için özel olarak hazırlanan bu yemeklerin tadımı sonrasında verilen oyların sonucuna göre MasterChef 2020’de 3. Dokunulmazlığı kazanan takım, Mavi takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam son dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Kırmızı takımda eleme adayı olan Selin ve Sefa, arkadaşlarını bu oyunda yukarıdan takip ettiler. Altı yarışmacı, 40 dakikalık sürede “Kızılcık” ana malzemesi olan tatlı dışında yaratıcı yemek yapmaya çalıştı. Son üçe kalan isimler Eray, Ebru ve Ayyüce oldu. Şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaptıktan sonra gecenin en başarılı tabağını açıkladı. Buna göre, MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Eray oldu.

HAFTANIN 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın son bireysel dokunulmazlığını kazanan Eray oldu. MasterChef Eray, bireysel dokunulmazlığı kazandıktan sonra bir takım arkadaşının adını söyleyecek ve onu eleme potasına gönderdi. Onun eleme potasına gönderdiği Tanya, MasterChef’te haftanın 5. eleme adayı oldu.