MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 15 Eylül MasterChef Türkiye ilk eleme adayı kim oldu?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. 15 Eylül Salı akşamı MasterChef 2020’nin 55. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda idi. Yarışmacılar, dokunulmazlığı almak, eleme potasında kurtulmak için tüm hünerlerini sergiledi. Mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan ismin söylediği 1. eleme adayı ise herkesi şaşırttı. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 15 Eylül MasterChef Türkiye ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 23:25
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 23:26
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 15 Eylül MasterChef Türkiye ilk eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de yeni haftanın ilk eleme adayı bu akşam belirlendi. MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlığı kim kazanacak merak ediliyordu. Sokak lezzetleri konulu dokunulmazlık oyununu kaybeden takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi tabağı hazırlayan yarışmacı, bir arkadaşını da eleme potasına göndermek zorunda kaldı. 15 Eylül 2020 MasterChef Türkiye bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu Sokak Lezzetleri üzerine yapıldı. Birbirinden keyifli ve lezzetli sokak yemeklerinin yapıldığı dokunulmazlık oyununda heyecan dorukta idi. Altı çeşit yemek üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda Kırmızı takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Bu akşam, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Mavi takım idi. Dokunulmazlığı kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlık için bir kez daha tezgâh arkasına geçti. Yarışmacılar, eleme potasına giren isim olmamak için Mehmet şefin imza tabağını en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı. Mehmet şefin tabağı, Hors D’oeuvres hazırlamak için verilen süre ise bir saat idi. Bu süre sonunda şefler tadımlarını yaptılar. Son dörde kalan isimler; Duygu, Furkan, Serhat, Esra oldu. Gecenin dördüncüsü Furkan, üçüncüsü Serhat oldu. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan Duygu, MasterChef'te bireysel dokunulmazlığı kazanan oldu.

MASTERCHEF’TE HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 2020’de bu akşam oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi tabağı hazırlayan isim Duygu oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu, Mavi takımdan bir kişiyi eleme potasına gönderdi. Duygu'nun söylediği isim Serhat, MasteChef Türkiye'de bu haftanın ilk eleme adayı oldu.