MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Kasım MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu

Sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu büyük heyecana neden oldu. Kahramanmaraş’a konuk olan ve yöresel yemek yapılan dokunulmazlık oyununu kazanan takımı konukların verdiği oylar belirledi. Kaybeden takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Verilen malzemeler ile en iyi yaratıcı yemeği yapan yarışmacı bugünlük bireysel dokunulmazlık kazandı. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 14 Kasım MasterChef Türkiye 2020’de oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2020 23:37
Değiştirme Tarihi: 14.11.2020 23:37
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 14 Kasım MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de rekabetin dolu dolu yaşandığı bir dokunulmazlık oyunu oynandı. 14 Kasım Cumartesi günü MasterChef 99. bölümde Kahramanmaraş’a konuk oldu ve dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kıyasıya rekabet sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Yaratıcı yemek lezzet mücadelesinde şeflerin beğenisini kazanan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazanarak potadan kurtuldu. Peki, bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Eleme adayı olan Barbaros dışında kalan dört yarışmacı ile bireysel dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Ana ürün olarak Sumak ekşisi ve Sumak verilen yarışmacılardan yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Gecenin en başarılı tabağını hazırlayan yarışmacı Uğur oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı. Değerlendirme Somer şef, oyunu Sefa tarafında kullanırken Mehmet şef ve Danilo şef Uğur'u seçti.

İKİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Kahramanmaraş’a konuk olan MasterChef Türkiye’de 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Yöresel yemekler yapan takımları programın dokuz özel konuğu değerlendirdi. Verilen 45 oy şefler tarafından tek tek sayıldı. Açıklanan oylara göre bu akşam daha fazla oy kazanan Mavi takım, ikinci dokunulmazlığı kazanan taraf oldu.