MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Kasım MasterChef 2020 bireysel dokunulmazlık oyunu

Her bölümünde ayrı bir heyecan yaşanan MasterChef Türkiye’de bu akşam ilk bireysel dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef 2020’nin 13. haftasında Mavi takım ile Kırmızı takım arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım, 1. dokunulmazlık oyununda galip gelerek rahat bir nefes aldı. Kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları ise siyah önlükleri ile mutfağa girdi ve bireysel dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Somer şefin özel tarifini en iyi yapan yarışmacı kim oldu? İşte 12 Kasım MasterChef 2020 98. bölümde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu detayları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 12.11.2020 23:48
Değiştirme Tarihi: 12.11.2020 23:48
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 12 Kasım MasterChef 2020 bireysel dokunulmazlık oyunu

TV8’in ilgiyle takip edilen fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kazanan belli oldu. 12 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelen MasterChef 98. bölümde dokunulmazlık oyununda düelloyu kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise kaybedilen dokunulmazlık sonrasında yine mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan Somer şefin imza tabağını yapmaları istendi. Gecenin en iyi tabağını yapan yarışmacı, ilk bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu. Peki, MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununu kırmızı takım yarışmacıları oynadı. Bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan istenen yemek, Somer şefin özel tarifi oldu. Bu beş yarışmacı arasından en yakın tabağı hazırlayan yarışmacı Uğur, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu düello şeklinde idi. Beşer yarışmacı, verilen beş ana malzemede eşleşti ve yaratıcı yemekler yaptı. Yapılan yemeklerin tadımını yapan şefler, düellolarda başarılı olan tarafı ilan etti. Buna göre beş çeşit yemek üzerinden yapılan değerlendirmede Mavi takım, Kırmızı takıma üstünlük sağladı ve dokunulmazlık oyununu kazandı.

BU HAFTA ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de her hafta Salı günü oynanan ödül oyunu, yarışmaya ayrı bir heyecan getirdi. Bu hafta ödül oyunu ilk turunda kazanan Mavi takım oldu. Sonrasında bu takımın beş yarışmacısı, dört etaplı bir oyun daha oynadılar. Bu etapların hepsini geçen ve rakiplerini geride bırakan Esra, 25 bin liralık ödülün sahibi oldu.