MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Ekim MasterChef Türkiye’de kimler eleme adayı oldu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan ile haftanın son iki eleme adayı belli oldu. 10 Ekim 2020 tarihli MasterChef 74. bölümde mavi takım ile kırmızı takım, son kez dokunulmazlık oyunu oynadı. Adana’da yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık için mutfağa bir kez daha girdi. Yarışmacılara verilen soğan ile yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Süre sonunda gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan yarışmacı bireysel dokunulmazlığı kazandı ve kaybenden diğer iki yarışmacı, MasterChef’te potasına girdi. Peki, MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Haftanın son eleme adayları kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 11.10.2020 01:01
Değiştirme Tarihi: 11.10.2020 01:01
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Ekim MasterChef Türkiye’de kimler eleme adayı oldu?

Ekranların heyecan dolu yarışması MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazanacak, kimi söyleyecek merak ediliyordu. 10 Ekim Cumartesi akşamı ekrana gelen MasterChef 74. Bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlığı kazanmak için mutfağa bir kez daha girdiler. Yarışmacılar, rakiplerinden daha iyi, daha yaratıcı ve daha lezzetli yemek yapmak için yarıştı. Süre sonunda ise bir kişi dokunulmazlık kazanırken kalan iki kişi ise eleme potasına girdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te haftanın 5. ve 6. eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda Eray, Sefa ve Ebru bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Diğer arkadaşlarının eleme adayı olması nedeniyle oynamadığı bireysel dokunulmazlıkta yarışmacılara ana ürün olarak soğan verildi ve yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Bu yemek için verilen süre ise 40 dakika idi. Süre sonunda şefler yemeklerin tadımını yaptı ve en başarılı tabağı açıkladı. Buna göre bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı Eray kazandı.

HAFTANIN 5. VE 6. ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef’te bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda üç yarışmacı yer aldı. Bu yarışmacılardan birinin dokunulmazlığı kazanması ile diğer iki yarışmacı otomatikman potaya girecekti. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Eray olunca, Sefa ve Ebru, haftanın son eleme adayları oldu. MasterChef’te daha önceki günlerde potaya girenler; Serhat, Walison, Tanya, Berker idi.

MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI?

MasterChef’te bu akşam Mavi takım ve Kırmızı takım arasında haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Adana’da yapılan dokunulmazlık oyununda yörenin meşhur yemekleri yapıldı. Takımlara beş çeşit yemek için bir saat süre verildi. Süre sonunda yapılan yemekleri ise MasterChef’in özel konukları tattı. Devamında ise beğendikleri yemekleri yapan takıma oy verdiler. Oylama sonunda şefler, tek tek zarfları açarak hangi takım hangi yemekte kaç oy aldığını açıkladı. Mücadele sonunda Mavi takım, bu akşamki dokunulmazlığı da kazandı ve haftayı 3-0 galip bitirdi.