MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Aralık MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyunu

MasterChef Türkiye’de bu akşam bireysel dokunulmazlığı kim kazandı merak ediliyordu. MasterChef’in 10 Aralık 2020 tarihli 118. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kırmızı takım, birbirlerine bağlı şekilde dezavantajlı olmasına rağmen dokunulmazlığı kazanmayı başardı. Kaybeden Mavi takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Oyunda yapılması istenen yemek ise Somer şefin özel tarifi oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte tüm merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 11.12.2020 00:05
Değiştirme Tarihi: 11.12.2020 00:05
MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 10 Aralık MasterChef’te bireysel dokunulmazlık oyunu

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de heyecan dolu bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan Kış menüsüne uygun yaratıcı yemekler yapılması istendi. Beş çeşit yemek içeren menüyü bağlı şekilde oynayan Kırmızı takım, buna rağmen oyunu kazanan taraf oldu. Bu yüzden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Somer şefin imza tabağı Mercan Resifi yapılması istenen yarışmacılardan hangisi şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayabildi? MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Bu oyunda yarışmacılardan 40 dakikada Somer şefin imza tabağı Mercan Resifi yapmaları istendi. Teknik ve zor bir yemek için yarışmacılar, süre ve takım arkadaşları ile mücadele etti. Yarışmacılara tanınan zaman bitince şefler hazırlanan tabakları sunum ve lezzet olarak kontrol etti. Üç yarışmacı arasında Serhat’ın yaptığı yemek daha başarılı oldu. Böylece bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu konsepti Kış Menüsü ve yaratıcılık şeklinde idi. Kırmızı takım, kaptanlar düellosu ile kaybettiği avantaja göre oyunu birbirleri ile oynamak zorunda kaldı. Verilen bir saat sürenin sonunda şefler, yapılan yemeklerin tadımını yaptı ve hangi yemekleri daha başarılı bulduklarını açıkladı. Şeflere göre üç yemekte Kırmızı takım, iki yemekte ise Mavi takım başarılı oldu. Böylece Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanan takım oldu.