MasterChef’te ailelerle soru cevap yarışı oyununu kim kazandı? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de kazanan isim

Türkiye’nin en çok izlenen ve beğeniyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye 2020’de finale çok az bir zaman kala heyecan artmaya devam ediyor. MasterChef’te son 5’e kalan Eray, Barbaros, Emir, Serhat ve Özgül bu akşam stüdyoda büyük bir sürpriz yaşadı ve duygular anlar herkesi ekran başına kilitledi. Yarışmacıların ailelerinden isimler geldi ve ailelerle soru cevap oyunu oynandı. Peki, MasterChef’te ailelerle soru cevap yarışı oyununu kim kazandı? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de kazanan isim.

Yayınlanma Tarihi: 14.12.2020 22:46
Değiştirme Tarihi: 14.12.2020 22:46
MasterChef’te ailelerle soru cevap yarışı oyununu kim kazandı? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de kazanan isim

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan MasterChef Türkiye 2020’nin yeni bölümünde bu akşam ailelerle soru cevap oyunu oynandı. Kazanan ismin ödül alacağı oyunda oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Peki, MasterChef’te ailelerle soru cevap yarışı oyununu kim kazandı? İşte 14 Aralık MasterChef 2020’de kazanan isim.

AİLELERLE SORU CEVAP OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te ailelerle soru cevap oyunu bu akşam izleyicilere ekran başında keyifli dakikalar yaşattı. MasterChef yarışmacılarından Serhat’ın nişanlısı, Eray ve Barbaros’un annesi, Özgül’ün eşi ve Emir’in arkadaşı yarışma için stüdyoya geldi ve yakınlarına destek olmak için ellerinden geleni yaptı. Soru cevap oyunu sonrasında yarışmacılar en iyi tabağı hazırlamaya başladı ve ailelerle soru cevap oyununu kazanan isim belli oldu. Şeflerin kararı sonrasında ailelerle soru cevap ödülünü kazanan isim Serhat oldu.