MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 31 Ekim MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye’de haftanın 5. eleme adayı belli oldu. Bu akşam, MasterChef 2020’nin 89. bölümünde mavi takım ile kırmızı takım arasında üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Son dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, mutfağa bir kez daha girdi ve bireysel dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Oyunda Danilo şefin özel tarifi yapılması istendi. Şefin yaptığına en yakın tabağı çıkaran isim MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim olarak bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te 5. Eleme adayı kim oldu? 31 Ekim 2020 MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 01.11.2020 00:28
Değiştirme Tarihi: 01.11.2020 00:28
MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 31 Ekim MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de heyecan dolu bir bireysel dokunulmazlık oyunu geride kaldı. 31 Ekim Cumartesi akşamı MasterChef 89. Bölümde haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Pizza düellosu yapılan dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takımın yarışmacıları, Danilo şefin imza tabağı olan yemeği en iyi şekilde yapmaya çalıştılar. En iyi tabağı çıkaran yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazanarak eleme potasından kurtuldu. Ve beş arkadaşından bir isimi beşinci eleme adayı olarak gösterdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte MasterChef bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef yeni bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında son dokunulmazlık oyunu oynandı. MasterChef 2020’nin 11. Haftasında kurulan takımlar arasındaki üçüncü dokunulmazlık oyununda konsept “Pizza Düellosu” şeklinde idi. Takım kaptanları tarafından altı pizzayı yapacak yarışmacılar seçildi ve böylece eşleşmeler ortaya çıktı. 45 dakika süre içinde yapılan pizzaların tadımını yapan şefler, dokunulmazlık oyununu kazanan takımı ilan ettiler. Buna göre MasterChef’te 3. dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Pizza düellosu şeklinde yapılan dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda yarışmacılardan yapılması istenen yemek Danilo şefin imza tabağı oldu. Bu oyunda en başarılı tabağı hazırlayan yarışmacı Ayyüce, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşam son bireysel dokunulmazlığı kazanan Ayyüce, Uğur’u eleme potasına göndermeyi seçti ve böylece haftanın 5. Eleme adayı Uğur oldu.