MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 26 Eylül 2020 MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı

MasterChef’te bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’nin üçüncü sezonunda Mavi takım ve Kırmızı takım arasındaki kıyasıya mücadele devam ediyor. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlığı kazanmak için ana ürün bamya olan yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Şefler tarafından en çok beğenilen tabağın sahibi, bu haftanın son bireysel dokunulmazlığını kazandı ve 5. eleme adayını söyledi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, kimi eleme potasına gönderdi?

Yayınlanma Tarihi: 26.09.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 26.09.2020 23:39
MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 26 Eylül 2020 MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı

Ekranların en çok izlenen yapımı olan MasterChef Türkiye 2020’de bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Her hafta yeniden kurulan Mavi takım ve Kırmızı takım arasındaki dokunulmazlık mücadelesi izleyenlere ayrı bir heyecan yaşatıyor. Dokunulmazlık oyunu sonrasında ise kaybeden Mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu için yine MasterChef mutfağına girdi. Şefler, yarışmacılardan ana rolde bamya olan bir yaratıcı yemek istedi. Verilen süre sonunda gecenin en iyi tabağını hazırlayan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. İşte 26 Eylül 2020 MasterChef 64. Bölümde oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te günün en önemli oyunu, 3. dokunulmazlık oyunu idi. Mavi takım ve Kırmızı takım, bir kez daha dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Heyecan dolu mücadelede altı çeşit yemek yapıldı. Programın özel konukları tarafından denenen yemekler sonrasında oylama sonucuna göre kazanan takım belli oldu. Haftanın son dokunulmazlığı Kırmızı takım kazandı?

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için siyah önlükleri giyip tezgâhlarının başına geçti. Sekiz yarışmacı arasında 40 dakikalık bireysel dokunulmazlık oyunu başladı ve yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Gecenin sonunda bamya ana ürün olan en iyi yaratıcı yemeği yapan yarışmacı Furkan oldu.

HAFTANIN 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Furkan'ın eleme potasına gönderdiği Barbaros, haftanın 5. eleme adayı oldu.

İLK DÖRT ELEME ADAYI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de bu hafta yeniden kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım, iki dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu iki oyunu da kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takımda çıkan dört eleme adayı ise Özgül, Esra, Eray ve Ayyüce oldu.