MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 24 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de haftanın beşinci eleme adayı belli oldu. Ekranların sevilen yarışması MasterChef’te bu akşam ilk olarak 3. dokunulmazlık mücadelesi ekrana geldi. Bu oyunu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılardan kuruyemişler ile bir yaratıcı yemek yapılması istendi. En iyi tabağı hazırlayan yarışmacı, dokunulmazlığı kazanırken bir arkadaşını da eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? İşte 24 Ekim MasterChef 84. Bölüm detayları…

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2020 23:43
Değiştirme Tarihi: 24.10.2020 23:43
MasterChef’te 5. eleme adayı kim oldu? 24 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Lezzet, eğlence ve rekabetin buluştuğu yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam son dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Mavi takım, 3. Dokunulmazlık oyununu kaybetti fakat haftayı 2-1 galibiyet ile kapattı. Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacıları, kıyasıya bir lezzet mücadelesi verdi. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te 5. Eleme adayı kim oldu? Bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin onuncu haftasında son dokunulmazlık oyunu kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım yarışmacıları tarafından yapılan Kore mutfağı yemekleri, programın konukları tarafından tadına bakıldı ve oylaması yapıldı. Şefler tarafından tek tek açılan oylarda Kırmızı takım, Mavi takıma göre daha çok oy aldı. Böylece, MasterChef’te 3. dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef’te dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yaratıcı yemek istenen bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılara ceviz, kaju, tuzlu fıstık, leblebi, iç Antep fıstığı, iç kabak çekirdeği, badem verildi. Yapılan yemekte minumum 3 tanesini kullanmak zorunda olan yarışmacılara bunun için 45 dakika süre verildi. Süre sonunda şefler tadımını yaptı ve gecenin kazanan yarışmacısını açıkladı. Bu akşam MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat oldu.

HAFTANIN 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef 2020’de son dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Serhat oldu. Serhat, haftanın beşinci eleme adayı olarak Uğur’u eleme potasına gönderdi.