MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 22 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın son eleme adayı da belli oldu. Sevilen yarışmada son sekize kalmak isteyen yarışmacılar, müthiş bir mücadele verdi. 22 Kasım Pazar MasterChef eleme gecesinde dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan potadan kurtulurken yapılan oylama ile 3. eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? MasterChef 105. Bölümde bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.11.2020 23:05
Değiştirme Tarihi: 22.11.2020 23:05
MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 22 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in çok sevilen ve izlenme rekorları kıran yarışma programı MasterChef Türkiye’de haftanın eleme adayları belli oldu. 22 Kasım Pazar günü ekrana gelen MasterChef eleme gecesinde önce iki takım arasında son dokunulmazlık oyunu oynandı. Devamında kaybeden takım bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Son olarak ise oylama ile haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı, eleme potasına giden son isim kim oldu? İşte MasterChef 105. bölüm detayları…

MASTERCHEF’TE DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam dokunulmazlık oyunu menüsü Azerbaycan mutfağından idi. Verilen bir saat süre sonunda hazırlanan bu yemeklerin tadımını yapan şefler, kazanan takımı açıkladı. Şeflerin kararına göre Kırmızı takım, 3. dokunulmazlık oyununu üç yemekte başarılı olduğu için kazandı.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bu hafta ilk kez siyah önlükleri giydi ve bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa bir kez daha girdi. Yarışmacılara, ana ürün olarak yer elması verildi ve yaratıcı bir yemek yapmaları istendi. Verilen 40 dakika süre sonunda şefler, üç kişiyi seçti. Bu isimler; Barbaros, Emir ve Özgül oldu. Bu üç isim üçüncü Barbaros, ikinci Özgül, birinci Emir olarak sıralandı. Böylece, bireysel dokunulmazlığı kazanan Emir, MasterChef’te ilk sekize kalmayı haketti.

MASTERCHEF’TE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda yapılan oylamada en çok adı yazılan Sefa, eleme potasına giden son isim oldu.