MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 22 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. 22 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelen MasterChef 83. bölümde dokunulmazlık oyunu yine nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Günün sonunda kazanan takım rahat bir nefes alırken kaybeden takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılar, Somer şefin imza tabağını en iyi şekilde yaparak dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef 2020’de 3. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 23:49
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 23:49
MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 22 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Mavi takım ile Kırmızı takım, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Çay saati konsepti ile yapılan dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Somer şefin hazırladığı tabağa en yakın şekilde yapan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te 3. Eleme adayı kim oldu? 22 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef 2020’de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Oyunda takımlardan çay saati konseptine uygun yemekler yapılması istendi. Yedi çeşit ürün yapmaya çalışan takımlar, oyunun ortasında yerlerini değiştirdi. Bundan sonra rakip takımın bıraktığını en iyi şekilde tamamlayan Mavi takım oldu ve dokunulmazlık oyununda durumu 2-0 yaptı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımı yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda Somer Şefin imza tabağı olan Roganjosh yapmaya çalıştı. Eleme adayı olan Sefa ile Berker’in yer almadığı bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi tabağı çıkaran yarışmacı Ebru oldu.

HAFTANIN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef’te haftanın üçüncü eleme adayını bireysel dokunulmazlığı kazanan isim belirledi. Bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Ebru, eleme potasına göndermeyi seçtiği isim Tanya oldu.