MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 17 Aralık MasterChef 2020’de dokunulmazlık, ödül oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de bu akşam 3. eleme adayı belli oldu. Ekranların sevilen yarışması MasterChef 2020’nin 17 Aralık Perşembe bölümünde geçen sezonun yarışmacıların katıldığı ödül oyunu oynandı. Sonrasında ise dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Dokunulmazlığı kazanan Emir olurken eleme potasına giren son ismi Özgül mü Serhat mı oldu şefler tarafından açıklandı. Peki, MasterChef’te bu akşam eleme adayı kim oldu? Ödül oyununu kim kazandı? İşte MasterChef’te günün özeti…

Yayınlanma Tarihi: 18.12.2020 00:33
Değiştirme Tarihi: 18.12.2020 00:33
MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 17 Aralık MasterChef 2020’de dokunulmazlık, ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında heyecan, eğlence ve rekabetin buluştuğu yarışma programı MasterChef Türkiye’de final öncesinde rekabet iyice kızıştı. MasterChef’in bu akşam ekrana gelen 123. bölümünde eğlenceli bir ödül oyunu oynandı. Eski yarışmacıların konuk olarak katıldığı ve son beşten yarışmacılar ile eşleştiği ödül oyununda müthiş bir mücadele ekrana geldi. Sonrasında MasterChef 2020’de dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu kaybeden yarışmacı ise eleme potasına giren üçüncü isim oldu. Peki, MasterChef Türkiye’nin 3. eleme adayı kim oldu? 17 Aralık MasterChef 2020 bölümünde yaşananlar…

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam ilk olarak eski ve yeni yarışmacılar, kura çekimi ile eşleşti. Bu şekilde ikişerli olarak şeflerin belirlediği gibi yaratıcı bir yemek hazırlamaya çalıştılar. Bir saatlik sürenin sona ermesi sonrasında şefler, tadım yaptıkları yemeklerden en beğendikleri üç çifti açıkladı. Bu ikili eşleşmeler arasında şeflerin en beğendiği yemeği yapan isimler Barbaros – Batuhan ikilisi, bu akşam MasterChef’te ödül oyununu kazandılar.

MASTERCHEFTE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ödül oyunu sonrasında MasterChef’te dokunulmazlık oyunu oynandı. Emir, Özgül ve Serhat’ın oynadığı dokunulmazlık oyununda yapılması istenen yemek Somer şefin imza tabağı oldu. Ördek Pastilla adlı bu yemeği yapmaları için 75 dakika süre tanındı. Yarışmacılar, Somer şefin özel tarifini aynı şekilde hazırlamak için canla başla mücadele etti. Süre sonunda gecenin en iyi tabağını hazırlayan Emir oldu ve dokunulmazlığı kazandı.

MASTERCHEF’TE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlık oyununda en zayıf tabağı hazırlayan isim şefler tarafından açıklandı. Oyunda üçüncü olan ve kaybeden Serhat, MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı oldu.