MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 15 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de bu akşam son eleme adayı belli oldu. Mavi takım ve kırmızı takım arasında oynanan son takım oyunu ile dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Kaybeden takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu ile potadan kurtulmaya çalıştı. Son olarak yapılan oylamada ise MasterChef’te 3. eleme adayı ortaya çıktı. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı kim oldu? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2020 23:37
Değiştirme Tarihi: 15.11.2020 23:37
MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 15 Kasım MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye’de bu akşam 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın son takım oyununda Karadeniz mutfağına özgü yemekler yapıldı. Tadım sonrasında MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Oyunu kaybeden takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Mehmet şefin özel tarifini en iyi şekilde hazırlayan dokunulmazlığı kazanıp potadan kurtuldu. Son olarak yapılan oylamada ise Eray ile Barbaros ile eleme oyununda karşılaşacak son eleme adayı belirlendi. Peki, MasterChef’te haftanın eleme adayları kimler oldu? Bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? 15 Kasım Pazar MasterChef 100. bölümde yaşananlar…

BU AKŞAM DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te haftanın son dokunulmazlık oyununda takımlar, Karadeniz yemekleri yaparak yarıştı. Beş farklı yemekten oluşan Karadeniz mutfağı menüsünde daha başarılı olan takım Kırmızı takım oldu. Kırmızı takım böylece bu haftanın ilk takım oyunu galibiyetini kazandı.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacılarında bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet şefin imza tabağı yapılması istendi. Beş yarışmacı, verilen süre içinde şefin tabağına en yakın şekilde yemeği bitirmeye çalıştılar. Bu yarışmacılar arasında bireysel dokunulmazlığı kazanıp oylamadan ve potadan kurtulan isim Serhat oldu.

3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda son olarak oylama yapıldı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat dışındaki yarışmacıların isimleri yazıldı. Bu yarışmacılar arasında adı en çok yazılan Esra, haftanın 3. eleme adayı oldu.