MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 15 Ekim MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye’de haftanın üçüncü eleme adayı, bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu. MasterChef 78. bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım yarışmacıları, mutfağa bu kez bireysel dokunulmazlık için girdiler. Yarışmacılardan istenen yemek ise Somer şefin özel tarifi ile hazırlanmış “Analı Kızlı” idi. Bu yöresel yemeği Somer şefin tabağına en yakın şekilde yapan yarışmacı dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te haftanın 3. eleme adayı kim oldu? 15 Ekim 2020 MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 23:37
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 23:37
MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 15 Ekim MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye’de dokuzuncu haftanın heyecanı devam ediyor. 15 Ekim Perşembe günü ekrana gelen MasterChef 78. bölümde dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Bu yüzden Mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Yarışmacıların yapmaya çalıştığı yemek ise Analı Kızlı idi. Somer şefin tabağına en yakın hazırlayan isim bireysel dokunulmazlığı kazandı. Sonrasında bir arkadaşını eleme potasına gönderdi. İşte MasterChef Türkiye’nin 3. Eleme adayı ve bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Sezonun en ilginç dokunulmazlık oyununda yemekler, İspanyol mutfağındandı. Şeflerin süprizi ile takım yarışmacılarının birbirine bağlı şekilde yemeklerin hazırlanacak olması idi. Mavi takım ve Kırmızı takım yarışmacıları, bağlı olmanın getirdiği zorluk ile yemeklerini verilen sürede tamamladılar. Şefler, yapılan yemeklerin tadımını yaptıktan sonra kazananı açıkladı. Bu akşam, MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu ve skoru eşitledi.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, siyah önlüklerini giyip bireysel dokunulmazlık için mutfağa girdi. Yarışmacılardan istenilen yemek Somer Şefin “Analı Kızlı” özel tarifi idi. Verilen süre sonunda şefler, yarışmacıların tabaklarını inceledi ve tadım yaptı. Sonrasında ise kazananı ilan ettiler. Bu akşam MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı Esra kazandı.

HAFTANIN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef Türkiye 78. bölümde dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan Esra oldu. Ve Esra’nın mavi takımdan eleme potasına gönderdiği isim Emir oldu. Böylece Emir, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.