MasterChef’te 3. eleme adayı kim oldu? 1 Ekim MasterChef 2020’de bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de 7. hafta heyecanı devam ediyor. 1 Ekim Perşembe akşamı MasterChef 68. bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. Siyah önlükleri giyen yarışmacılar, Mehmet şefin tabağına yakın bir tabak çıkarmak için hünerlerini sergiledi. Süre bitiminde ise dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, şeflerin kararı belirledi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı ise bir arkadaşını eleme potasına gönderdi ve haftanın üçüncü eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Kimi eleme potasına gönderdi?

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 23:42
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 23:56

TV8’in her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan yarışması MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu nefes kesti. MasterChef 68. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu için Mavi takım ile Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Şefler, dokunulmazlığı kazanan takımı açıkladıktan sonra kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık için mutfağa girdi. Yarışmacılar, Mehmet Şefin özel tarifi Surf and Turf’u dinledikten sonra en iyi şekilde hazırlamaya çalıştı. Tadım sonrasında ise gecenin kazananı belli oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazananın açıkladığı isim ise bu haftanın üçüncü eleme adayı oldu. İşte 1 Ekim Perşembe bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te bu akşam kıyasıya bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Heyecanın yüksek olduğu oyunda takımlar menüyü kendileri belirledi. Konseptlerine göre yaptıkları yemekleri şeflerin tadımına sundular. MasterChef jürisi, hangi yemekte hangi takımın daha iyi yaptığını açıkladı. Beş tabak üzerinden yapılan değerlendirme sonucunda Kırmızı takım 3-2 skorla dokunulmazlık oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, mutfağa bu sefer bireysel dokunulmazlık oyunu için girdi. Bu oyunda yarışmacılardan istenen yemek Surf and Turf idi. Mehmet şefin hazırladığı şekilde tabağı yapmaya çalıştı. Süre sonunda şefler, iki yarışmacının hazırladığı tabağı değerlendirmeye aldılar. Bu iki isim arasından ise daha başarılı olan Sefa, bu akşamın bireysel dokunulmazlığı kazandı.  

3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda oynanan bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Sefa oldu. Sefa’nın eleme potasına göndermeyi seçti isim Uğur, haftanın 3. eleme adayı oldu.