MasterChef’te 3. bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Ağustos MasterChef Türkiye 5. eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye’de bu akşam son dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıyasıya mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. 22 Ağustos 2020 Cumartesi MasterChef 33. bölümde dokunulmazlığı kaybeden takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunu kazanan yarışmacı da MasterChef 2020’de haftanın 5. eleme adayını belirledi. Peki, MasterChef’te 3. bireysel dokunulmazlık kimin oldu? Bireysel dokunulmazlığı kazanan kimi eleme adayı gösterdi? MasterChef Türkiye’de haftanın 5. eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 22.08.2020 23:48
Değiştirme Tarihi: 23.08.2020 01:22

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye’de 3. dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. 22 Ağustos 2020 Cumartesi günü ekrana gelen MasterChef 33. bölümde sağlık çalışanlarından oluşan jürinin oyları ile son dokunulmazlığı kazanan takım belirlendi. Dokunulmazlığı kaybeden takım da ise 3. bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Verilen sürede en iyi tabağı hazırlayan yarışmacı, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim haftanın beşinci eleme adayı olan ismi açıkladı. İşte 3.  bireysel dokunulmazlığı kazanan isim ve MasterChef 5. eleme adayı…

MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de son dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde yapılan 3. Dokunulmazlık oyununda 4 yemek üzerinden değerlendirme yapıldı. Dokuz sağlık personeli tarafından verilen oylar sonucunda MasterChef’te 3. dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef’te dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı. Oyunda yarışmacılara ana malzeme olarak incir verildi ve bununla yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Bu oyunda eleme adayı olan Sedat ile Celal yer almadı. Altı yarışmacı, 40 dakika içinde en yaratıcı tabakları çıkarmaya çalıştı. Şefler, hazırlanan yemeklerin tadımını yaptıktan sonra kararlarını oybirliği ile açıkladı. Buna göre MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlığı kazanan kişi Serhat oldu.

MASTERCHEF 5. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef yeni bölümde beşinci eleme adayı, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan kişi tarafından açıklandı. Altı yarışmacı arasından kıyasıya geçen lezzet mücadelesinde kazanan kişi Serhat oldu. MasterChef Serhat, beşinci eleme adayı olarak eleme potasına gönderdiği kişi Ayyüce Kamit oldu.