MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? 8 Eylül Salı MasterChef 2020'de eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye'de 8 Eylül Salı akşamı eleme adayları oylamanın sonunda belli oldu. Dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen Kırmızı takım ile Mavi takımın mücadelesinden galip çıkan Kırmızı takım, Mavi takımı bireysel dokunulmazlık oyunu ile başbaşa bıraktı! Bireysel dokunulmazlık sonrasında kazanan Eray, ilk eleme adayı olarak Özgül'ün adını söylerken; Mavi takım içinde yapılan oylama sonunda günün ikinci eleme adayı da belli oldu. 8 Eylül Salı günü MasterChef 49. yeni bölümde kimler eleme adayı oldu? İşte, haftanın ilk dokunulmazlık oyununun ardından potaya giden isimler!

Yayınlanma Tarihi: 09.09.2020 00:18
Değiştirme Tarihi: 09.09.2020 00:22
MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? 8 Eylül Salı MasterChef 2020'de eleme adayları kimler oldu?

Bireysel dokunulmazlık oyununda bu akşam oldukça gergin anlar yaşandı ve MasterChef'te bir  bireysel dokunulmazlık oyunu daha geride kaldı. Bu akşam, dokunulmazlığı kazanan Eray, eleme adayı olarak Özgül'ü gösterdi ve gözler takım arasında yapılacak oylamaya çevrildi. Kırmızı takımda bu akşam belirlenen eleme adayları kim oldu? 1 Eylül MasterChef'te eleme potasına kimler girdi? Şeflerin bu akşam en beğendiği tabak kimin oldu? MasterChef 2020'nin 49. yeni bölümünde neler yaşandı? Haber detaylarında!

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef'in bireysel dokunulmazlık oyununda nefesler tutuldu! Somer Şefin özel lezzetlerinden biri olan ördek gözleme tarifi ise herkes tarafından merak edildi. 

Bireysel dokunulmazlık oyununda bu defa karşı karşıya gelen Mavi takımdan bir kişi dokunulmazlığı kazandı ve günün sonunda şeflerin belirlediği en iyi üç tabağın sahibi Esra, Emir, Berker oldu.

Son olarak şeflerin verdiği karar doğrultusunda en başarılı tabak Berker'inki olarak belirlendi.

Berker, haftanın ilk eleme adayı olması için Duygu'nun adını söyledi ve 8 Eylül Salı günü haftanın ilk eleme adayı Duygu oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

MAVİ TAKIMDA BU AKŞAM İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te bu akşam ilk eleme adayı Duygu oldu.

Ardından takım oylama için bir araya geldi ve yüzleşme ile birlikte oylamalar da tamamlandı.

Ebru, Emir ve Furkan'ın eşit oy alması durumunda; Esra takım kaptanı olarak karar vermek zorunda kaldı ve eleme potasına gidecek ismi belirledi. 

Böylece, bu akşam 2. eleme adayı Furkan oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.