MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? 14 Kasım 2020 MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te bu akşam haftanın 2. eleme adayı belli oldu. Dış çekim için Kahramanmaraş’a konuk olan MasterChef Türkiye ekibi, yöresel yemekler yaparak dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Beş çeşit yemek üzerinden yapılan değerlendirme ise programın özel konukları tarafından yapıldı. Oyunu kaybeden takımın yarışmacıları arasında ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Devamında ise yapılan oylama ile potaya giren ikinci isim belli oldu. Peki, MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.11.2020 00:20
Değiştirme Tarihi: 15.11.2020 00:20
MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? 14 Kasım 2020 MasterChef Türkiye’de dokunulmazlığı kim kazandı?

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de 13. haftanın dokunulmazlık mücadelesi devam ediyor. Esra ile Emir’in kaptanlığını yaptığı Mavi takım ve Kırmızı takım bu akşam ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele verdi. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı potadan kurtulurken diğer üç yarışmacı arasında oylama sonucunda potaya 2. eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Bu akşam kim eleme adayı oldu?

MASTERCHEF’TE ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı Uğur’un kazanması ile birlikte üç yarışmacı arasında oylama yapıldı. Çok sert tartışmaların, seslerin yükseldiği oylamada adı en çok yazılan isim Eray oldu. Böylece, MasterChef’te haftanın 2. eleme adayı Eray oldu.

MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef 2020’de Kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. Barbaros dışındaki dört yarışmacı, şefler tarafından verilen Sumak ana ürünü ile yaratıcı bir yemek yapmaya çalıştı. Süre sonunda şeflerin değerlendirmesi ile gecenin en beğenilen yemeği belli oldu. Gecenin en iyi tabağını hazırlayan Uğur, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye yeni bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, dokunulmazlık mücadelesini Kahramanmaraş’ta verdi. Ülkemizin gastronomi şehirlerinden biri olan Kahramanmaraş’a ait yöresel yemekler yapılan oyunda dokuz konuk değerlendirme yaptı. Verilen 45 oyun açılması ile kazanan takım belli oldu.

- Ekşili çorba: Kırmızı takım 6-3

- Pazı sarması: Mavi takım 8-1

- Ekşili aya sulusu: Mavi takım 6-3

- Marul cacığı: Mavi takım 7-2

- Ballı börek: Mavi takım 8-1

Toplam skorda 32-13 elde eden Mavi takım, bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım oldu.