MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? 12 Aralık MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Bu akşam MasterChef Türkiye’de haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. MasterChef 2020’de takımlar, Konya’da ikinci dokunulmazlık oyunu oynadılar. Bu oyunu kazanan Kırmızı takım olunca Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık bir düelloya dönüştü. Serhat ile Barbaros, Mehmet şefin imza tabağını en iyi şekilde hazırlamaya ve dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Kazanan bugünlük eleme potasından kurtulurken kaybeden ise direkt olarak potaya giren ikinci isim oldu. Peki, MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Serhat mı Barbaros mu? 12 Aralık MasterChef 2020’de ikinci eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 13.12.2020 00:31
Değiştirme Tarihi: 13.12.2020 00:31
MasterChef’te 2. eleme adayı kim oldu? 12 Aralık MasterChef’te bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında potaya giren isim belli oldu. 12 Aralık Cumartesi günü MasterChef 119. bölümde Konya’da yapılan dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Bir kişinin eleme adayı olduğu Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık oyunu Barbaros ile Serhat arasında düello şeklinde yapıldı. Mehmet şefin imza tabağına en yakın hazırlayan isim dokunulmazlığı kazandı ve arkadaşını eleme potasına gönderdi. Peki, MasterChef’te 2. Eleme adayı kim oldu? Bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Serhat mı Barbaros mu? İşte detaylar…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Bu akşam MasterChef’te dokunulmazlık oyunu Konya’da yapıldı. Şehre ait yöresel yemeklerin yapıldığı oyunda değerlendirme yedi özel konuk tarafından yapıldı. Beş yemek için verilen 35 oyun 27’sini alan Kırmızı takım, Mavi takıma büyük bir fark atarak dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybedenin Kırmızı takım olması nedeniyle bireysel dokunulmazlık oyununda Barbaros ile Serhat arasında düello şeklinde yapıldı. Bu oyunda yarışmacılardan Mehmet şefin imza tabağı yapılması istendi. Bu tabağın aynı şekilde hazırlanması için verilen süre bir saat 10 dakika idi.

2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bireysel dokunulmazlık oyununda Barbaros ile Serhat, Mehmet şefin özel tarifi olan tatlıyı verilen sürede hazırlamayı başardı. Şefler, yarışmacılara bazı uyarılarda bulunduktan sonra tadım yaptı ve kararlarını verdiler. Buna göre bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Barbaros oldu. Böylece Serhat, MasterChef'te haftanın ikinci eleme adayı oldu.