MasterChef’te 2. çeyrek finalist kim oldu? 20 Aralık MasterChef 2020’de son dörde kalan ikinci yarışmacı

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de finale doğru rekabetin seviyesi artmaya devam ediyor. Bu akşam MasterChef 2020’de eleme gecesi ekrana geldi. 20 Aralık 2020 tarihli MasterChef yeni bölümde haftanın eleme adayları arasında oynanan ilk oyunda bir yarışmacı şeflerin beğenisini kazanarak çeyrek finalist oldu. Peki, MasterChef’te 2. çeyrek finalist kim oldu? MasterChef’te kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 20.12.2020 22:42
Değiştirme Tarihi: 20.12.2020 22:42
MasterChef’te 2. çeyrek finalist kim oldu? 20 Aralık MasterChef 2020’de son dörde kalan ikinci yarışmacı

Her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2020’de ikinci çeyrek finalist belli oldu. MasterChef 2020 eleme gecesinde haftanın eleme adayları kıyasıya lezzet rekabetine girişti. Temmuz ayında başlayan MasterChef 2020 mücadelelerine devam etmek isteyen yarışmacılar şeflerin istediği en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler, tadım sonrasında hangi yarışmacının çeyrek finalist olduğunu açıkladı. Peki, masterChef’te kim kazandı, kim çeyrek finalist oldu? İşte 20 Aralık MasterChef 125. bölüme dair detaylar…

MASTERCHEF’TE KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de eleme gecesi ilk oyununda yarışmacılardan yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Ana ürün olarak şalgam bitkisi verilen yarışmacılar, 45 dakikada en lezzetli tabağı hazırlamak için çabaladılar. Süre sonunda şefler hazırlanan yemekleri her yönüyle değerlendirmeye aldı. Tadım sonrasında günün kazanan yarışmacısını açıkladı.

MASTERCHEF’TE İKİNCİ ÇEYREK FİNALİST KİM OLDU?

MasterChef’in 125. bölümünde iki aşamalı oyunun ilk aşaması yaratıcılık üzerineydi. İlk oyunda ana ürün olarak şalgam verilen yarışmacıların yaptığı yaratıcı tabaklardan en çok beğenileni Barbaros’un yaptığı oldu. Böylece Barbaros, MasterChef 2020’nin ikinci çeyrek finalist oldu.