MasterChef Walison yarışmadan çekilmek mi istedi? MasterChef 2020'de Walison yarışmayı bırakacak mı, neden?

MasterChef Türkiye yeni sezonu ile hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün rekabetin ve mücadelenin daha da önem kazandığı MasterChef 2020'de, elenen yarışmacı yerine gelen yeni yarışmacılar da yarışmaya adapte olmaya ve takım ruhuna entegre olmaya gayret ediyor. Dün akşam ekranlara gelen MasterChef 2020'nin 63. yeni bölümünde ise, bu hafta yarışmanın ana kadrosuna katılan yeni yarışmacı Walison, eleme potasından son anda döndü. Şeflerin de konuya dahil olması ile birlikte ortadaki yanlış anlaşılmanın kaldırılması sonucu Walison'un yarışmaya devam edip etmeyeceği merak konusu olurken, yarışmanın sıkı takipçileri "MasterChef Walison yarışmayı bırakacak mı? Walison MasterChef'ten gidiyor mu, Walison yarışmadan çekilecek mi?" şeklinde sorgulamalara başladı. Merak ettiğiniz detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 25.09.2020 17:01
Değiştirme Tarihi: 25.09.2020 17:01
MasterChef Walison yarışmadan çekilmek mi istedi? MasterChef 2020'de Walison yarışmayı bırakacak mı, neden?

MasterChef 2020'de dün akşam ekrana gelen dokunulmazlık oyununun ardından, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen Kırmızı Takım, eleme potasına giden MasterChef Eray'ın akabinde takım içinde oylama yaptı ve haftanın dördündü eleme adayı belirlendi. Yarışmacıların oy kullandığı esnada Walison'un elenmek istediğine, MasterChef'ten çekilmek istediğine dair sözler sarf eden Kırmızı takım yarışmacıları, şeflerin olayı sorması ile birlikte konuya ilişkin açıklama yaptı. Walison'un Türkçe'yi zaman zaman anlamakta güçlük çekmesi ve yarışırken zorluk yaşaması gündeme gelince, konunun iç yüzü ortaya çıktı. Peki, Walison MasterChef 2020'den gidecek mi? İşte, o sorunun cevabı!

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF 2020'DE WALİSON YARIŞMADAN ÇEKİLECEK Mİ? O ANLARI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN...

MASTERCHEF WALİSON YARIŞMADAN ÇEKİLMEK Mİ İSTEDİ? WALİSON MASTERHEF 2020'DEN GİDECEK Mİ?

MasterChef Berker'in bireyel dokunulmazlığı kazanmasının üzerine potaya Eray'ı göndermesinin akabinde, Emir'in Walison'un gitmek istediğini söylemesi, oylamada farklı bir gidişata yol açtı. Yarışmacılar, takım arkadaşı Walison'a yarışmadan gidip gitmek istemediğini sorunca, Walison kendini açıklamaya ve durumu aydınlatmaya çalıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bunun üzerine devreye giren şefler, Walison'a devam edip etmeyeceğini sordular. Walison, yarışma sürecinde bazen anlamakta güçlük çektiği anlar olduğunu, bu durumun da kendisini demoralize ettiğini fakat alışmaya ve dilini geliştirmeye çalıştığını belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Bunun üzerine şefler Walison'a, yarışmadan yalnızca yemek ile ilgili bir konu olursa çekilmesinin doğru olacağını, onun dışındaki zorlukların aşılabileceğini, anlamadığı noktada yardımcı olacaklarını ilettiler ve böylece bahsi geçen yanlış anlaşılma ortadan kalktı.
Walison, MasterChef 2020'ye devam etmek istediğini ve bunun için de gayret göstereceğini söyledi.

MASTERCHEF WALİSON FONSECA KİMDİR?

Santos Sao Paulo doğumlu 35 yaşındaki Walison,18 yıl boyunca oyunculuk ve modellik üzerine uluslararası alanda başarılı işler yapmış; Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore olmak üzere dörtten fazla ülkede yaşamıştır. Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın, 11 yaşında "Amaya" adında da bir çocuğu vardır.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş dil bilen Walison kendisini ve Türkiye'ye gelme hikayesini şu şekilde ifade etmektedir:

"Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum. Kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.