MasterChef Walison Fonseca kimdir? Yedeklerden yarışmaya katılan Brezilyalı Walison Fonseca ne iş yapıyor?

MasterChef Walison, yeni haftanın yedeklerden ana kadroya giren yarışmacısı oldu. MasterChef Türkiye’nin ilk elemelerinde dikkat çeken yarışmacı, final turunu geçememişti. Bu akşam yayınlanan yeni bölüm fragmanı sonrasında Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor gibi sorular internette sorgulanmaya başlandı. İşte MasterChef’in yeni yarışmacısı Walison Fonseca hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 20.09.2020 23:24
Değiştirme Tarihi: 21.09.2020 12:59
MasterChef Walison Fonseca kimdir? Yedeklerden yarışmaya katılan Brezilyalı Walison Fonseca ne iş yapıyor?

MasterChef Türkiye’de veda eden ismin belli olmasından sonra katılan yeni yarışmacı da belli oldu. MasterChef 2020 yeni bölüm fragmanında yedekten katılan yarışmacının Walison Fonseca olduğu görülüyor. Final turunda elenen MasterChef Walison, izleyiciler tarafından bir kez daha merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF WALİSON FONSECA KİMDİR?

Santos Sao Paulo doğumlu 35 yaşındaki Walison,18 yıl boyunca oyunculuk ve modellik üzerine uluslararası alanda başarılı işler yapmış; Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore olmak üzere dörtten fazla ülkede yaşamıştır. Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın, 11 yaşında "Amaya" adında da bir çocuğu vardır.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş dil bilen Walison kendisini ve Türkiye'ye gelme hikayesini şu şekilde ifade etmektedir:

"Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum. Kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum."

Haber ile ilgili metin girin!.