MasterChef Uğur kimdir? Mavi takım kaptanı olan Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye’de bu haftanın Mavi takım kaptanı Uğur oldu. MasterChef’te bu akşam yeni haftanın kaptanlık oyunu oynandı. 16 yarışmacı arasından sıyrılarak en iyi tabağı çıkaran Uğur, Mavi takım kaptanı oldu. Kaptanlık oyununu kazanan ve Mavi takım kaptanı olan MasterChef Uğur, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, MasterChef Uğur kimdir? Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 25.08.2020 00:34
Değiştirme Tarihi: 25.08.2020 00:34
MasterChef Uğur kimdir? Mavi takım kaptanı olan Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en çok izlenen programı MasterChef Türkiye’de heyecanlı bir kaptanlık oyunu daha geride kaldı. Bu haftanın kaptanları belirlemek için yapılan oyunda en iyi tabağı çıkaran, istenen sekiz adet ıslak hamburgeri en iyi hazırlayan MasterChef Uğur oldu. Mavi takımın kaptanı olmayı başaran Uğur, izleyiciler tarafından MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında, nereli şeklinde araştırılmaya başlandı. İşte MasterChef Uğur Yılmaz Deniz hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşadı. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başladı. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha ekledi.

Altı aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark ederek Katar’da çalışmaya karar verdi. Burada yaklaşık 2 sene boyunca orada aktif olarak aşçılık yaptı.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.