MasterChef Uğur kimdir? Mavi takım kaptanı olan Uğur Yılmaz Deniz aslen nereli, ne iş yapıyor, kaç yaşında?

MasterChef Uğur, bu akşam kaptanlık oyununu kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. MasterChef Türkiye’de bu akşam dokuzuncu haftanın kaptanlık oyunu oynandı. Gecenin en iyi yaratıcı tabağını çıkaran MasterChef Uğur, kaptanlık oyununu kazandı. Mavi takım kaptanı olan MasterChef Uğur, izleyiciler tarafından internette sorgulanma başlandı. Peki, MasterChef Uğur kimdir? İşte Uğur Yılmaz Deniz hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 12.10.2020 22:31
Değiştirme Tarihi: 12.10.2020 22:31
MasterChef Uğur kimdir? Mavi takım kaptanı olan Uğur Yılmaz Deniz aslen nereli, ne iş yapıyor, kaç yaşında?

TV8’in ilgiyle takip edilen fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam kaptanlık oyunu oynandı. Oyunu kazanan gecenin en iyi tabağını çıkaran MasterChef Uğur, dokuzuncu haftanın mavi takım kaptanı oldu. MasterChef 2020 izleyicileri, Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor şeklinde aramaya başladı. İşte MasterChef Uğur hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.