MasterChef Uğur kimdir? MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı olan Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında?

Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef altıncı haftasında mavi takım kaptanı oldu. Bu akşam oynanan kaptanlık oyununda gecenin en iyi tabağını çıkaran, en iyi içli köfte hazırlayan MasterChef Uğur, kaptanlık oyununu kazandı. Uğur Yılmaz Deniz’ın hayat hikayesi MasterChef 2020 izleyicileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 21.09.2020 22:41
Değiştirme Tarihi: 21.09.2020 22:41
MasterChef Uğur kimdir? MasterChef Türkiye’de mavi takım kaptanı olan Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Uğur, bu akşam oynanan kaptanlık oyununu kazanan yarışmacı oldu. Böylece, MasterChef Türkiye’nin 6. haftasında Mavi takım kaptanı olmayı başardı. Uğur Yılmaz Deniz, Mavi takım kaptanı olarak Kırmızı takım kaptanını seçme hakkını da elde etti. Peki, MasterChef Uğur kimdir? Uğur Yılmaz Deniz hakkında merak edilenler haberimizde.

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.