MasterChef Uğur kimdir? MasterChef 2020’ye veda eden Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Uğur, bu akşam yarışmaya veda eden isim oldu. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Uğur Yılmaz Deniz’in yarışmayla ilişiğinin kesildiğini Acun Ilıcalı açıklamıştı. Bu akşam şefler, maksadını aşan bu paylaşımları nedeniyle Uğur’un MasterChef’e devam edemeyeceğini belirttiler. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2020 00:48
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 00:48
MasterChef Uğur kimdir? MasterChef 2020’ye veda eden Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye’de bu hafta yarışmaya veda eden isim Uğur oldu. MasterChef Uğur’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar nedeniyle diskalifiye edildiği Acun Ilıcalı tarafından açıklanmıştı. Bu akşam, şefler bu paylaşımları nedeniyle Uğur’un MasterChef Türkiye’ye devam etmesinin doğru olmadığı kararına vardıklarını söylediler. Böylece, Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef yolcuğu sona erdi. MasterChef Uğur’un hayat hikayesi bu nedenle bir kez daha merak edilip araştırılmaya başlandı. İşte Uğur Yılmaz Deniz hakkında merak edilenler…

MASTERCHEF UĞUR KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.