MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında? Uğur Yılmaz Deniz nereli, ne iş yapıyor?

Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef Türkiye’nin 16 kişilik ana kadrosuna seçilen ve en çok takip edilen yarışmacılardan biri. Final turu ikinci gruptan yeni sezonda yarışmaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz ile birlikte diğer yarışmacılar, bu akşam sezonun ilk kaptanlık oyununu oynayacak. Heyecanla beklenen yeni bölüm öncesinde MasterChef Türkiye yarışmacılarının hayat hikayesi merak ediliyor ve sorgulanıyor. MasterChef Uğur Yılmaz Deniz de araştırılan yarışmacılardan birisi. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 17.08.2020 20:48
Değiştirme Tarihi: 17.08.2020 20:48
MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında? Uğur Yılmaz Deniz nereli, ne iş yapıyor?

MasterChef 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran yarışmacılarından biri de Uğur Yılmaz Deniz. Yüz bin başvuran arasından son 16’ya girmeyi başaran Uğur Yılmaz Deniz, final turunun ikinci grubunda verdiği mücadele sonunda önlüğü kazanmıştı. Uğur Yılmaz Deniz ve 15 diğer yarışmacı, MasterChef’te bu akşam yeni sezonun ilk kaptanlık oyunu için lezzet rekabetine girişecek. Kaptanlık oyununu kim kazanacak, takımlar nasıl oluşacak merakla beklenirken MasterChef Uğur kimdir sorgulanıyor. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz, 26 yaşında ve aşçı. MasterChef Türkiye’de Antalya’dan katılıyor. Yarışmaya başvurmadan önce Katar Doha’da çalışma fırsatı bulduğunu söyleyen Uğur Yılmaz Deniz, ilk turda şeflerine özel tarifi olan bonfile sarma yaptı. Lezzet konusunda başarılı olan ancak sunum tabağının geliştirmesi gerektiği söylenen yarışmacı evet oylarını alarak üst tura yükseldi.

MasterChef Türkiye’de üçlü düellolarda Uğur Yılmaz Deniz, Tanju Sarıdikmen ve İbrahim Şenel ile karşı karşıya geldi. Şefler, bu yarışmacılardan Risotto yapmalarını istedi. Bunun için de yarışmacılara 30 dakika verildi. Sürenin bitmesinin ardından şefler, hazırlanan yemeklerin tadına baktı ve değerlendirme yaptılar. Oybirliği ile verdikleri karar sonrasında Uğur Yılmaz Deniz’in günün kazananı olduğunu ve MasterChef’te final turuna kaldığını açıkladılar.