MasterChef Uğur kimdir? İlk ödül oyununu kazanan MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

MasterChef Uğur, bu akşam oynanan ödül oyunu kazanmayı başardı. MasterChef Türkiye 2020’de ilk defa oynanan ödül oyunu, iki turdan oluşuyordu. İlk turu kazanan Kırmızı takım yarışmacıları, ikinci turda bireysel olarak mücadele etti. Bu turda arkadaşlarından daha iyi yemek yapan MasterChef Uğur, 25 bin liralık ödülün sahibi oldu. Peki, MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? İşte Uğur Yılmaz Deniz hakkında merak edilenler…

Yayınlanma Tarihi: 04.11.2020 00:31
Değiştirme Tarihi: 04.11.2020 00:31
MasterChef Uğur kimdir? İlk ödül oyununu kazanan MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. MasterChef Uğur, ilk defa oynanan ödül oyununu kazandı ve 25 bin liralık ödülün de sahibi oldu. İki turdan oluşan ödül oyununun ikinci turunda gecenin en başarılı yemeğini hazırlayan MasterChef Uğur, şeflerin beğenisi ve takdirini kazandı. Böylece ilk ödül oyununu kazanmış oldu. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.