MasterChef Uğur kimdir? Haftanın 3. eleme adayı MasterChef 2020 Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

MasterChef Uğur, bu haftanın 3. eleme adayı oldu. Bu hafta Serhat tarafından Mavi takıma seçilen Uğur, bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan isim tarafından eleme potasına gönderildi. MasterChef izleyicileri, eleme adayı olan yarışmacı hakkında MasterChef Uğur kimdir, Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli? şeklinde aramalar yapıyor. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz hakkında merak edilenler...

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2020 23:51
Değiştirme Tarihi: 01.10.2020 23:51
MasterChef Uğur kimdir? Haftanın 3. eleme adayı MasterChef 2020 Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın 3. eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Sefa oldu. Onun da eleme potasına gönderdiği arkadaşı MasterChef Uğur oldu. Böylece Uğur, bu haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında, nereli? Uğur Yılmaz Deniz ne iş yapıyor?

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.