MasterChef Uğur kimdir? Eleme adayı olan MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında?

MasterChef Uğur, yedinci haftanın eleme adaylarından biri. Bu hafta Mavi takıma seçilen MasterChef Uğur, ikinci dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme potasına girdi. Bu akşam yapılacak eleme oyunu öncesinde MasterChef 2020 takipçileri tarafından Uğur Yılmaz Deniz kimdir araştırılıyor. Peki, MasterChef Uğur kimdir? MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?

Yayınlanma Tarihi: 04.10.2020 19:15
Değiştirme Tarihi: 04.10.2020 19:15
MasterChef Uğur kimdir? Eleme adayı olan MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında?

Sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’de bu akşam bir kişi yarışmaya veda edecek. MasterChef 2020 yedinci haftasında eleme adaylarından biri de Uğur Yılmaz Deniz. MasterChef’in sıkı takipçileri, bu akşam kim elenecek merak ediyor ve MasterChef Uğur dahil eleme adaylarının hayat hikayelerini araştırıyor. Peki, MasterChef Uğur kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği nedir?

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.