MasterChef Uğur kimdir? 4. eleme adayı olan MasterChef 2020 Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

MasterChef Uğur, bu haftanın 4. eleme adayı oldu. MasterChef 2020'de dokuzuncu hafta kaptanlık oyununu kazanarak bir kez daha mavi takım kaptanı olan Uğur, yeni haftaya iddialı başlamıştı. Bu akşam dokunulmazlık oyununu kaybeden takımında yapılan oylamada tüm takım arkadaşlarının ismini yazması ile eleme potasına girdi. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 00:32
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 00:32
MasterChef Uğur kimdir? 4. eleme adayı olan MasterChef 2020 Uğur Yılmaz Deniz kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye'de bu hafta Mavi takım kaptanı Uğur olmuş ve iddialı bir takım kurmuştu. İlk dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım, bu akşam ikinci oyunda mağlup olunca eleme potasına giden ikinci isim Uğur oldu. Oylama sırasında takım arkadaşlarının hepsi Uğur'u yazdı ve böylece haftanın dördüncü eleme adayı oldu. Peki, MasterChef Uğur kimdir? MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz hakkındaki merak edilen bilgiler haberimizde.

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ DENİZ KİMDİR?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.