MasterChef Türkiye’de ödülü kim kazandı? 19 Aralık MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam ödülü kazanan belli oldu. Survivor 2020 yarışmacılarının konuk olarak katıldığı MasterChef 124. bölümde eğlenceli bir ödül oyunu ekrana geldi. MasterChef 2020 yarışmacıları ve Survivor 2020 yarışmacıları, yapılan kura ile eşleşti. Sonrasında Şefler, yarışmacılara verdiği ana malzemeler dışında Survivor yarışmacılarının marketten yardımcı ürünler almasına izin verdi. Ödül oyununu, en lezzetli yaratıcı yemeği yapan ikili kazandı. Peki, MasterChef’te ödülü kim kazandı? 19 Aralık 2020 MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 19.12.2020 23:14
Değiştirme Tarihi: 19.12.2020 23:14
MasterChef Türkiye’de ödülü kim kazandı? 19 Aralık MasterChef’te ödül oyununu kim kazandı?

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de finale az bir zaman kala heyecan ve rekabet artmaya devam ediyor. MasterChef’in 18. Haftasında son beşe kalan yarışmacılar, çeyrek finale kalma mücadelesi veriyor. Bu hafta çeşitli konukların katıldığı ödül oyununa bu akşam Survivor 2020’nin efsane kadrosu katıldı. Kura çekilişi sonrasında eşleşen yarışmacılar, şeflerin istediği yemeği yapmaya çalıştı. Günün sonunda şefler, ödülü kazanan ikiliyi açıkladı. Peki, MasterChef’te kim kazandı? MasterChef 2020’de ödül oyununu kim kazandı?

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin 124. bölümünde Survivor 2020 yarışmacıları programa katıldı. Bu yarışmacıların yaptığı kura çekilişi sonrasında Serhat - Ardahan, Barbaros - Evrim, Özgül - Mert, Emir - Cemal Can, Eray – Berkan şeklinde eşleşme gerçekleşti. Şefler, ödül oyununda ekiplere süt, şeker ve un ana malzemelerini verdi. Bundan yaratıcı yemek yapmaları için 45 dakika süre verildi.

MASTERCHEF’TE ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Süre sonunda şefler tadım yaparak ortaya çıkarılan tabakları değerlendirdi. Ödül oyununda finale kalan isimler; Mert – Özgül, Evrim – Barbaros ve Emir – Cemal Can oldu. Finale kalan bu çiftler arasında üçüncü sırayı Barbaros – Evrim ikilisi aldı. Şeflerin beğenisini kazanan ve 30 bin liralık hediye çekini kazanan Emir – Cemal Can oldu.

BU AKŞAMKİ ÖDÜL NEYDİ?

MasterChef’te ödül oyunu öncesinde Somer şef verilecek ödülü açıkladı. Ödül oyununu kazanan takım 30 bin lira kazanacak. Yani yarışmacılar kişi başına 15’er bin lira alacak.

İlgili Sayfalar: Magazin