MasterChef Türkiye’de kimler elenecek, kimler seçilecek? MasterChef’te ana kadroya alınacak son iki isim...

MasterChef Türkiye 20. Yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Heyecan uyandıran yeni bölümde MasterChef Türkiye’nin ilk sekiz isim belli oluyor. Final turuna kalan yarışmacıların, önlüğü kazanma mücadelesi devam ediyor. 9 Ağustos Pazar akşamı ekrana gelecek MasterChef’in 20. Bölümünde bu sefer kazanan iki isim olacak. Ve kalan sekiz kişiden altısı MasterChef’e veda edecek? Peki, MasterChef Türkiye’de kimler seçilecek, kimler elenecek? MasterChef Türkiye ana kadrosuna seçilen iki isim kimler olacak? Kimler MasterChef 2020 yarışmacısı olacak? İşte MasterChef Türkiye 20. bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 09.08.2020 00:46
Değiştirme Tarihi: 09.08.2020 00:46

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye’de lezzetlerin kıyasıya yarışı devam ediyor! Yayınlanan MasterChef Türkiye 20. yeni bölüm tanıtımı ayrı bir merak uyandırdı. Her akşam bir ismin, Masterchef 2020 yarışmacısı olarak seçildiği programda Pazar gecesi iki isim seçilecek. Böylece ilk gruptan sekiz isim, MasterChef Türkiye ana kadrosuna seçilmiş olacak. Diğer altı isim ise MasterChef’ten elenmiş olacak. Peki, MasterChef’te kazanan iki isim kimler olacak? Ana kadroya seçilen 7. ve 8. isim kim olacak? MasterChef Türkiye’ye kimler veda edecek? Önlüğü alabilmek ve ana kadroya girebilmek için kıyasıya rekabetin sonucunda kimlerin seçileceği, kimlerin eleneceği belli olacak?

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye’de ana kadroya seçilen altı isim belli oldu. İlk grupta yer alan 14 ismin verdiği mücadele sonunda her gün bir isim, MasterChef Türkiye yarışmacısı olarak ismi yazılı önlüğü kazandı. Şu ana kadar MasterChef 2020 yarışmacıları olanlar Serhat Doğramacı, Duygu Acarsoy, Özgül Coşar, Emir Elidemir, Ayyüce Kamit ve Sedat Tuncer oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE KİMLER SEÇİLECEK, KİMLER ELENECEK?

9 Ağustos Pazar günü ekrana gelecek MasterChef Türkiye 20. bölümde sekiz isim yarışacak. Bu isimler; Rezzan Atan, Emel Günoğlu, Sefa Okyay Kılıç, Furkan Yalçın, Didem Devay, Selin Aydın, Berker Başmanav, Esra Tokelli. Bu isimler, yeni bölümde ana kadroya alınacak son iki isim arasına girmek için müthiş bir mücadele verecek. Bu yapılacak iki yemek sonunda iki kişi hayallerine kavuşacak iken altı kişi ise MasterChef Türkiye'ye veda etmiş olacak.

Haber ile ilgili metin girin!.