MasterChef Türkiye’de diskalifiye şoku! MasterChef Murat diskalifiye edildi

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2018 11:55 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2018 12:00

MasterChef Türkiye'nin 22. bölümünde yarışmacılar bir alışverişmerkezinde halka yemek hazırladı. MasterChef jürisinin sabrını taşıran Murat diskalifiye edildi.

MasterChef Türkiye yarışmacılarının AVM'de yaptığı yarışmadan fırlattığı tuzluk, yarışmayı izleyenlere gelince jüri üyeleri Murat adına özür diledi. Murat'ın çevresini rahatsız eden hareketleri yarışma boyunca devam etti.

Abartılı tavırlarıyla sabırları zorlayan MasterChef Murat, "Benim için buralara kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederim, inanıyorum ki ben olmasam gelmezdiniz" sözleriyle dikkat çekti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Stüdyoda kırmızı takımın döner yapımı sırasında balkondan sözledikleriyle yarışmacıları çileden çıkaran Murat, jürinin de sabrını zorladı. "Murat sus" uyarılarının ardı arkası kesilmezken, Murat uyarıları dikkate almadı.

Murat'ı yanına çağıranMasterChef Türkiye'nin şeflerinden Somer şef, "Ne anlatıyosun sen orada, çocuklar burada iş yapmaya çalışıyor. Kime şov yapıyorsun" diyerek tepki gösterdi. "Doktor kendi haline bırakın dedi, siz bırakmayın" diyen Murat, "Beni burada tek bıraktınız nasıl kudurmayayım" diyerek sitem de etti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Sabrı taşan şefler, Murat hakkında bir karar vermek zorunda kaldı. MasterChef Türkiye şefleri, "Gerek konuklarımıza karşı tutumu, gerek dışarıdan misafirlerimize karşı tutumundan dolayı bu kararı almak zorundaydık." Murat'ın diskalifiye olduğunu açıkladılar.