MasterChef Türkiye’dan duygu yüklü yeni fragman! MasterChef Türkiye 3. Yeni sezon ne zaman başlıyor?

MasterChef Türkiye yeni sezonu için geri sayım başladı! Ekranların en çok sevilen yemek yarışması MasterChef Türkiye, 3. sezonu yakın bir zamanda başlayacak. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan oluşan jüri üyelerini dünyanın ve Türkiye’nin birçok yerinden gelen yarışmacılar bekliyor. Tanıtımda yarışmacıların hikayeleri izleyenleri duygulandırdı. Mehmet Şef ile Brezilya’dan gelen yarışmacı arasındaki diyalog ise güldürdü. Peki, MasterChef Türkiye yeni sezonu ne zaman, hangi başlayacak? İşte MasterChef Türkiye 3. sezon yeni fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 13.07.2020 22:56
Değiştirme Tarihi: 13.07.2020 22:56

TV8’in heyecanla beklenen yarışması MasterChef Türkiye 3. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Dünyanın birçok ülkesinden ve ülkemizin dört bir yanındaki şehirlerden yarışmacılar, usta şeflere yeteneklerini ispatlamaya çalışacak. Duygusal anların ekrana geldiği tanıtımda Brezilyalı yarışmacı ile Mehmet şef arasındaki konuşmalar ise merak uyandırdı. Fragman ile birlikte programın takipçileri, MasterChef Türkiye yeni sezonu ne zaman başlayacak, MasterChef ilk bölümü hangi gün ekrana gelecek merak ediyor. İşte MasterChef Türkiye yeni fragmanı ve merak edilenler…

MASTERCHEF TÜRKİYE 2020 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

MasterChef Türkiye'de bu yıl yine oldukça heyecan dolu bir sezon izleyicileri bekliyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye 2020'nin yayın tarihi belli oldu. MasterChef Türkiye 2020 yeni sezonuyla 17 Temmuz 2020 Cuma akşamı izleyicilerle buluşacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE 3. SEZON YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?

MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacıları da çok merak ediliyor. İlk ay yarışmacı seçmelerinin ekranlara geleceği MasterChef Türkiye'de yarışmacılar; Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan oluşan jüriye kendini ispatlamaya çalışacak. İspatlayan ise yeni sezon yarışmacıları arasına girmeye hak kazanacak. 

Haber ile ilgili metin girin!.

MASTERCHEF TÜRKİYE’NİN ŞAMPİYONLARI

Bu yıl, üçüncü sezonuna girecek yarışmanın ilk iki sezonu çok beğenilmiş ve izlenme rekorları kırmıştı. 2018’da ilk sezon MasterChef Türkiye’nin şampiyonu Uğur Kardaş olmuştu. 2019’da ekrana gelen MasterChef 2. Sezonunda ise şampiyon olan isim Cemre Uyanık idi.

Haber ile ilgili metin girin!.