MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtımı: MasterChef Türkiye 3. sezon yarışmacıları kimler olacak?

MasterChef Türkiye yeni sezon fragmanı, bu sefer 3. Sezon yarışmacıları ile birlikte ekrana geldi. Televizyonların izlenme rekorları ve yeni sezonu heyecanla beklenen yarışması MasterChef Türkiye, 3. sezon için geri sayımı başladı. Dün akşam yeni sezon tanıtımında MasterChef Türkiye 3. Sezon yarışmacıları da göründü. Usta şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın görüntüleri ise yarışmanın sevenlerini daha çok heyecanlandırdı. Peki, MasterChef Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor? MasterChef Türkiye 3. Sezon yarışmacıları kimler olacak? İşte MasterChef Türkiye’nin son tanıtımı…

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 17:25
Değiştirme Tarihi: 12.07.2020 12:33

TV8’in çok sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye'nin yeni sezonu yakında start alacak. Oldukça fazla sayıda seveni olan yarışmanın tanıtımları dönmeye başladıkça, takipçileri de heyecanlanmaya başladı. Bu sezonda da farklı şehirlerden gelen yarışmacılar, MasterChef Türkiye jürisi karşısında ecel terleri dökecek. Milyonların merakla beklediği MasterChef Türkiye yayın tarihi ne zaman? MasterChef Türkiye 3. Sezonda kimler yarışacak? Yarışmacılar kimler olacak? İşte merak ettiğiniz soruların yanıtları... 

MASTERCHEF TÜRKİYE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sevilen yarışmanın yeni sezonunda da renkli karakterler olacak ve bu karakterler yemek konusundaki hünerlerini hem şeflere hem de Türk halkına ispatlamaya çalışacak. Yeni sezonun jüri üyeleri de geçen sezonda olduğu gibi Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna olacak. MasterChef Türkiye yeni sezon, 17 Temmuz 2020 Cuma tarihinde TV8 ekranlarında izleyiciye 'merhaba' diyecek. 

MASTERCHEF TÜRKİYE 3. SEZON YARIŞMACILARI KİMLER OLACAK?

MasterChef Türkiye'nin yeni yarışmacıları da çok merak ediliyor. İlk ay yarışmacı seçmelerinin ekranlara geleceği MasterChef Türkiye'de yarışmacılar; Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’dan oluşan jüriye kendiniispatlamaya çalışacak. İspatlayan ise yeni sezon yarışmacıları arasına girmeye hak kazanacak. 

MASTERCHEF TÜRKİYE’NİN ŞAMPİYONLARI

Bu yıl, üçüncü sezonuna girecek yarışmanın ilk iki sezonu çok beğenilmiş ve izlenme rekorları kırmıştı. 2018’da ilk sezon MasterChef Türkiye’nin şampiyonu Uğur Kardaş olmuştu. 2019’da ekrana gelen MasterChef 2. Sezonunda ise şampiyon olan isim Cemre Uyanık idi.