MasterChef Türkiye yeni sezon fragmanı! MasterChef Türkiye 3. sezonu ne zaman başlayacak?

MasterChef Türkiye yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye 3. sezonu yakında başlıyor. Heyecanla beklenen MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtımda şeflerin sesleri ve MasterChef Türkiye yarışmacıların olmadığı tezgahlar ekrana geldi. Peki, MasterChef Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor?

Yayınlanma Tarihi: 04.07.2020 22:15
Değiştirme Tarihi: 04.07.2020 23:17

Ekranların en çok izlenen yemek yarışması MasterChef Türkiye 3. yeni sezonu ile yakında başlıyor. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yeni sezon öncesinde ilk tanıtım yayınlandı. Fragmanda MasterChef jürileri; Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın meşhur sözleri duyuluyor. Yeni sezonda yeni yarışmacılar ile büyük bir heyecan fırtınası yaratacak MasterChef Türkiye yeni sezon tanıtımı ile 3. Sezon başlangıç tarihi araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak?

MASTERCHEF 2020 YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Acun Ilıcalı, geçen sezon MasterChef'te güzel bir ekip olduğunu, seyircinin çok ilgisini çektiğini ve bundan dolayı başvuru sayısının inanılmaz sayılara ulaştığını söyledi. Bunda etkisi olan Yasin’e teşekkür eden Acun Ilıcalı, başvuruda izdiham olduğunu söyledikten sonra esprili bir şekilde “Sevgili seyirciler, MasterChef’e lütfen başvurmayın” dedi. MasterChef Türkiye yeni sezonu başlangıç tarihi için Acun Ilıcalı “ MasterChef Türkiye yeni sezon başlama tarihi, Survivor finalinden 2 gün sonra olacak” dedi.  

16 Temmuz Perşembe, yeni sezonun ilk bölümüyle TV8 ekranlarına gelecek MasterChef 2020’de, ilk ay yarışmacı seçmeleri ekranlara gelecek ve heyecan dolu dakikalar yaşanacak!

MASTERCHEF JÜRİLERİ KİM OLACAK?

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi, bu yıl da MasterChef adaylarının rakip olacağı yarışma programında Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna jüri olarak yer alacak. Bu üç isim aynı zamanda programda sunucu olarak görev alacak. 

MASTERCHEF BAŞVURULARU DEVAM EDİYOR MU, MASTERCHEF'E NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Acun Ilıcalı'nın da belirttiği üzere, MasterChef başvurularında yaşanan yoğunluk ve izdiham devam devam ediyor. Eğer siz de katılmak istiyorsanız, MasterChef başvurusunu TV8'in web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.