MasterChef Türkiye yarışmacısı Eray Aksungur kimdir? MasterChef Eray nereli, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye 2020'nin 12. yarışmacısı olmaya hak kazanan Eray Aksungur kimdir sorusunun yanıtı, birçok izleyicinin merak edip sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Yaptığı yemekler ve dizayn ettiği tabaklarla şeflere kendini göstermeyi başaran Eray Aksungur, son ana kadar mücadele etti ve MasterChef'in ana kadrosunda yer aldı. Peki, MasterChef Türkiye yarışmacısı Eray Aksungur kimdir? MasterChef Eray nereli, kaç yaşında?

Yayınlanma Tarihi: 14.08.2020 00:26
Değiştirme Tarihi: 14.08.2020 00:26
MasterChef Türkiye yarışmacısı Eray Aksungur kimdir? MasterChef Eray nereli, kaç yaşında?

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yemek yarışması MasterChef'te, ana kadrosunun 12. yarışmacısı olan Eray Aksungur, izleyiciler tarafından internet üzerinden araştırılmaya başladı. Peki, MasterChef Türkiye yarışmacısı Eray Aksungur kimdir? MasterChef Eray nereli, kaç yaşında?

MASTERCHEF ERAY KİMDİR?

Eray Aksungur, MasterChef 2020 yarışmacıları arasında yer alıyor. 23 yaşındaki yarışmacı, Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçışılık Bölümü'nü bitirmiş. Aksungur, İstanbul ve Bodrum'da çeşitli otellerde aşçılık yapmış, son olarak Bolu'daki bir otelde çalışmaya başladı.

Final turunun ilk yarışında son ikiye kalan Aksungur, Show TV'de yayınlanan ve Danilo Zanna'nın da jüri olduğu Lezzet Akademisi yarışmasına da katılmış.