MasterChef Türkiye Konya'da nerede çekildi? Süpriz Masterchef jüri üyeleri kimler?

MasterChef Türkiye Konya'da nerede çekildi? Süpriz Masterchef jüri üyeleri kimler?
Yayınlanma Tarihi: 11.12.2019 00:06
Değiştirme Tarihi: 11.12.2019 00:06

Masterchef Türkiye, bu hafta Konya'ya konuk olacak. Heyecanla izlenen programda yine süpriz jüri üyeleri yarışmacılara ayrı bir heyecan katacak. Peki, Masterchef Konya'da nerede çekildi? Masterchef Konya jüri üyeleri kimler?

Ekranların heyecanla takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye, bu hafta Konya'ya konuk oluyor. Yarışmada Aykut Kocaman ile birlikte süpriz jüri üyeleri yer alacak. Yarışmayı sevenler, MasterChef Konya'da nerede çekildi, jüri üyeleri kimler olacak merak ediyor. İşte detaylar...

MASTERCHEF TÜRKİYE, KONYA'DA NEREDE ÇEKİLDİ?

Masterchef Konya çekimleri, 6 Aralık 2019 Cuma günü gerçekleştirildi. Programa Aykut Kocaman'ın yanı sıra futbolculardan Ömer Ali Şahiner ve Deni Milosevic de katıldı. Masterchef Konya çekimleri, Selçuklu, Yazır Mahallesi'nde bulunan Ecdat Parkı'nda gerçekleştirildi. 2017 yılında faaliyete geçirilen Ecdat Parkı'nda 12 bin 500 metrekarelik gölet ve Selçuklu - Osmanlı mimarisinden örnekler yer alıyor. Ecdat Parkı, Saray Bosna Sokak, No 4'te bulunuyor.

MASTERCHEF TÜRKİYE JÜRİ ÜYELERİ KİMLER OLACAK?

MasterChef'in Konya'da yapılan çekimlerinde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, Konyaspor futbolcularından Ömer Ali Şahiner ve Milosevic jüri üyeliği yapacak, yarışmacılara puan verecekler.