Masterchef Türkiye'den elenen Yasin Obuz böyle veda etti: Ben aslında kaybetmedim kazandım

MasterChef Türkiye, TV8 ekranlarında izleyiciye buluşmaya devam ediyor. Masterchef Türkiye son bölümünde nefesleri kesen bir eleme heyecanı yaşandı. Yasin, Batuhan ve Cemre; Masterchef'te kim elendi? sorusunun yanıt bulduğu akşamda kendilerinden istenen yemekleri hazırlamak için yarıştı

Yayınlanma Tarihi: 07.12.2019 11:33
Değiştirme Tarihi: 07.12.2019 11:33

MasterChef'te kim elendi? Masterchef'e kim veda etti? Merak edilen soru, dün gece TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye son bölümünde yanıtını buldu. 

Finale artık sayılı günler kala hafta boyunca 3 isim eleme potasına girmişti. Bu isimler Yasin, Batuhan ve Cemre olmuştu. Dün akşam ise bu üç isim arasından daha az başarılı olarak yarışmaya veda eden yarışmacı Yasin Obuz oldu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

YASİN'DEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Yasin programdan sonra Instagram hesabından paylaşım bulundu.Yarışanın en renkli isimlerden olan Yasin, yaptığı paylaşımda 'Bugün ben kaybetmedim aslında kazandım. Yarışmayı kazanmasam da gönüllüleri kazandım ve bu bana yeter" mesajını paylaştı.
 
İŞTE YASİN OBUZ'UN O PAYLAŞIMI...

Ben Yasin Obuz... Nam-ı diğer; Spidygonzalez, Arı Maya, Avatar, Dedektif Gadget, Batman... Beni seversiniz bilirim... İnanın ben de sizi çok sevdim. Yarışma başlarken, çoğu insan hep üzerime tanımadan geldiler, yok ikinci Murat, yok geçimsiz kesin skandal yaratacak falan gibisinden... Benim de bir ailemin olduğunu, onların da bu ithamları görünce üzüleceğini düşünmediler.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oysa ki ben hiperaktif ve aşırı pozitif bir insanım bunu çok yanlış anladılar ki... Öyle biri olmadığımı gösterdiğim için ve bunu kanıtladığım için ayrıca mutlu oldum... Dürüstlüğü hayatım boyunca ilke edindim ve hep bu yüzden kazandım... Bugün ben kaybetmedim aslında kazandım... Yarışmayı kazanmasam da gönülleri kazandım ve bu bana yeter...

Aşçı değildim ama girdiğim günden itibaren her gün kendimi geliştirmek için gece 3-4'lere kadar çalıştım ki arkadaşlarımla yarışacak kapasiteye geldim... Masterchef şampiyonu gösterilen Batu ile kapışacak düzeye geldim... Herkese çok çok teşekkürler sağ olun var olun seven sevmeyen…. Elendik ya la...

DEMET AKALIN TEBRİK ETTİ

Sıkı bir MasterChef Türkiye takipçisi olan Demet Akalın sosyal medya hesabından 'helal olsun sana' sözleriyle Yasin'i tebrik etti.