MasterChef Türkiye'den elenen Ekin Eylem Ulaş'ın yaptığı ilk paylaşım bu oldu

MasterChef Türkiye'de kim elendi? sorusu dün akşam TV8 ekranlarına gelen MasterChef Türkiye son bölümünde belli oldu. Büyük finale artık sadece 1 günün kaldığı heyecan dolu yarışmada Ekin Eylem Ulaş veda eden isim oldu. Ekin, Instagram hesabından bir veda paylaşımında bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 28.12.2019 09:24
Değiştirme Tarihi: 28.12.2019 09:24

MasterChef Türkiye final haftasında, hafta boyu yaptıkları yemekler sonucu aldıkları puanlara göre Ekin, Güzide ve Alican eleme adayı olarak potaya çıktı. MasterChef severlerin ise cevabını en çok merak ettiği soru ise Masterchef'te kim elendi? Alican mı gitti? Güzide mi gitti? Yoksa Ekin mi? gitti oldu. 

MASTERCHEF DÖRDÜNCÜSÜ OLDU

MasterChef Türkiye'de yarın final öncesi son elenen isim, zorlu oyunların ardından Ekin Eylem Ulaş oldu.  Masterchef Ekin, vedanın ardından Instagram hesabından duygu dolu bir paylaşımda bulundu. 

İşte Ekin Eylem Ulaş'ın yaptığı paylaşım

“Bir hikaye yazıyorum, umarım sonu hayırlı olur” diye başladığım bu uzun ve yorucu yolculukta başta üzerimizde çok emeği geçen şeflerimiz chefmehmetyalcinkaya danilozanna somersivrioglu olmak üzere masterchefturkiye ekibine, bana her zaman dualarını esirgemeyen destekçilerime, dostlarıma, yakınlarıma ve her an her yerde yanımda olan AİLEME sonsuz teşekkürler ediyorum hepinizden allah razı olsun. Bir hikaye yazdım ve hayırlısı böyleymiş 

Haber ile ilgili metin girin!.

ŞEFLERDEN DE VEDA MESAJI GELDİ

Ekin'in elenmesi sonrası Masterchef Türkiye'nin şeflerinden de Ekin için duygusal bir paylaşım yapıldı. 

Şef Mehmet Yalçınkaya, "Yolun açık olsun Aslan’ım gördüğüm en efendi insanlardansın.Seni iyiki tanıdık .Ülkemizde usta çırak ilişkisinin bitmeye yüz tuttuğu şu dönemde bir çok gence örnek oldun idol oldun .Seninle tanışmak güzeldi başarılar dilerim.Öyle güzel bir ailede yetişmişsinki buradan seni yetiştiren insanlara selam olsun" ifadelerini kullanırken;

Şef Somer Sivrioğlu, Yolun açık olsun ‘hayatım’ masterchefturkiye nin yarışmada dördüncüsü olabilirsin ama centilmenlikte ve nezakette birincisisin kardeşim" dedi.

MASTERCHEF EKİN EYLEM ULAŞ KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Ekin Eylem Ulaş 1988 Bursa doğumludur. Baba tarafından Elazığlı. Boğa burcudur. 12 senedir aşçı son 1 senedir de Executive Chef. Bir abisi ve bir kız kardeşi var. Sağlam bir Fenerbahçe taraftarı. Basketbol oynuyor ve sık sık yüzüyor. Sigara ve alkol kullanmıyor. 5 kıta, 28 ülke ve 48 şehir gezdi.