MasterChef Türkiye'de tüm sistem değişiyor! İşte yeni bölüm fragmanı

MasterChef Türkiye'de heyecan kaldığı yerden bu hafta devam ediyor. Son 7 yarışmacının kaldığı MasterChef'te bu hafta tüm sistem değişiyor. İşte MasterChef yeni bölüm fragmanı.

Yayınlanma Tarihi: 02.12.2019 09:27
Değiştirme Tarihi: 02.12.2019 12:11
MasterChef Türkiye'de tüm sistem değişiyor! İşte yeni bölüm fragmanı

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de bu hafta tüm sistem değişiyor. Geçtiğimiz hafta Kıvanç'ın elenmesiyle birlikte 7 kişi kalan yarışmacılar bu haftanın ilk dokunulmazlık oyununda şiş kebap yapacaklar. İşte MasterChef yeni bölüm fragmanı.

MASTERCHEF'TE KURAL DEĞİŞTİ

MasterChef Türkiye yarışmasında yeni kural, eleme oylaması artık olmayacak. Yarışmacılar, birbirlerine oy veremeyecek. Kaybeden takım arasında bireysel yarış uygulanacak ve yemeği kötü yapan yarışmacı direkt eleme potasına gidecek.

MASTERCHEF'TE GEÇTİĞİMİZ HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'de geçtiğimiz hafta eleme heyecanı kaldığı yerden devam etti. Geçen hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında Rıfat, Güzide, Kıvanç ve Batuhan takım kararıyla eleme adayı seçilmişti. Eleme oyununda oldukça zor ve teknik bir yemek olan uskumru dolması yapan yarışmacılar zorlu dakikalar yaşadı. Şeflerin tadımı sonrasında en kötü yemeği yaparak yarışmaya veda eden isim Kıvanç oldu.