Masterchef Türkiye'de ödül oyununu kim kazandı? 29 Kasım 2019

Masterchef Türkiye'de ödül oyununu kim kazandı? 29 Kasım 2019
Yayınlanma Tarihi: 29.11.2019 21:50
Değiştirme Tarihi: 29.11.2019 23:31

MasterChef Türkiye 57. yeni bölümde mavi takım ile kırmızı takım, ödül oyununda karşı karşıya geldi. Şefler, takımlardan tabildot yemek istedi. Bir saat süre verilen oyunda kazanan takımı süpriz bir ödül bekliyor. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı?

Ekranların zevkle izlenen programı MasterChef Türkiye 2. sezonunda final yaklaştıkça heyecan daha artıyor. Bir kişinin daha yarışmaya veda edeceği MasterChef 57. yeni bölümde gözler ödül oyununa çevrildi. Kırmızı takım ile mavi takım, 1 saat içinde çorba, et sote, pilav ve salatadan oluşan tabildotu yapmaya çalıştı. Peki, MasterChef'te ödül oyununu kim kazandı?

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'de ödül oyunu için toplanan kırmızı takım ile mavi takım bir süre şaşkınlık yaşadılar. Fakat Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu şefler tarafından yapılan oyunu kazanan paha biçilemez bir ödül kazanacak şeklinde açıklama herkesi heyecanlandırdı. Kazanan takımın inanılmaz mutlu olacağı oyunda ödül yarışma sonunda açıklandı.

Kırmızı takım ile mavi takım, bir saat süre içinde 100 kişinin yiyebileceği bir tabildot hazırladılar. Tabildot: sebze çorbası, et sote, pirinç pilavı ve karışık salatadan oluşuyordu. Oyununun sonunda ödülün ne olduğu açıklandı. Hazırlanan yemekler Beşiktaş Belediyesi'ne ihtiyaç sahibine ulaştırılması için teslim edildi. Her iki takımın kazandığı oyundaki ödülü ise şefler "Bir şef için bundan daha büyük mutluluk olabilir mi?" şeklinde açıklandı. 

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

MasterChef'te bu akşam bir kişi yarışmaya veda edecek. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında Rıfat ile Güzide eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyunu sonrasında ise  Kıvanç ile Batuhan oldu. Elenen isim, bu akşam oynanacak oyun ile belli olacak.