MasterChef'te Murat neden diskalifiye edildi? İşte 22. bölüm'de yaşananlar

MasterChef'te Murat neden diskalifiye edildi? İşte 22. bölüm'de yaşananlar
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2018 10:59 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2018 11:16

MasterChef'in 22. bölümünde şok bir gelişme yaşandı. Yarışmacılardan Murat, yaptıklarıyla jürinin sabrını taşırdı, MasterChef'ten diskalifiye edildi.

MasterChef dış çekimlerinde fırlattığı tuzluk, yarışmayı izleyenlere gelince jüri üyeleri Murat adına özür diledi. Murat da gidip özür dilese de hem yarışmacıları hem jüri üyelerini zor durumda bıraktı.

Abartılı tavırlarıyla sabırları zorlayan MasterChef yarışmacısı Murat, "Benim için buralara kadar geldiğiniz için çok teşekkür ederim, inanıyorum ki ben olmasam gelmezdiniz" sözleriyle dikkat çekti. 

Stüdyoda MasterChef kırmızı takımın döner yapımı sırasında balkondan sözledikleriyle yarışmacıları çileden çıkaran Murat, jürinin de sabrını zorladı. "Murat sus" uyarılarının ardı arkası kesilmezken, Murat uyarıları dikkate almadı.

Murat'ı yanına çağıran Somer şef, "Ne anlatıyosun sen orada, çocuklar burada iş yapmaya çalışıyor. Kime şov yapıyorsun" diyerek tepki gösterdi. "Doktor kendi haline bırakın dedi, siz bırakmayın" diyen Murat, "Beni burada tek bıraktınız nasıl kudurmayayım" diyerek sitem de etti. 

MURAT'IN MASTERCHEF'TEN DİSKALİFİYE EDİLDİĞİ AN

Sabrı taşan MasterChef şefleri, Murat hakkında bir karar vermek zorunda kaldı. Şefler, "Gerek konuklarımıza karşı tutumu, gerek dışarıdan misafirlerimize karşı tutumundan dolayı bu kararı almak zorundaydık." Murat'ın diskalifiye olduğunu açıkladılar.