9 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de kurallar değişti! İşte MasterChef'te yeni kurallar

9 Aralık 2019 MasterChef Türkiye'de kurallar değişti! İşte MasterChef'te yeni kurallar
Yayınlanma Tarihi: 09.12.2019 22:17 | Değiştirme Tarihi: 09.12.2019 22:43

MasterChef Türkiye'de şefler yeni kuralları açıkladı. 6 yarışmacının kaldığı Masterchef'te finale az bir zaman kaldı. Heyecanın dorukta olduğu yarışmada bazı kurallar değişti. İşte MasterChef'te yeni kurallar...

Ekranların reyting rekortmeni yarışma programı MasterChef Türkiye, 63. son bölümü ile TV8 ekranlarına geldi. Geçen hafta Yasin'in de elenmesi ile 6 yarışmacı kaldı. Şefler, MasterChef Türkiye'de kuralların değiştiğini söyleyerek yeni kuralları açıkladılar. Bakın MasterChef'te neler değişti? 

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE YENİ KURALLAR NELER?

TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te bu akşam kaptanlık oyunu oynanıyor. Yarışmada geriye kalan 6 yarışmacıdan sadece Batuhan şu ana kadar kaptanlık alamadı. 3 kere kaptanlık yapan Batuhan, bu zamana kadar kaptanlık oyununu kazanarak mavi takımın kaptanı olamadı. 

Somer şef, bu sorudan sonra Masterchef'teki ilk değişikliği açıkladı. Buna göre MasterChef Türkiye'de bu akşam son kaptanlık oyunu oynanacak. Bununla birlikte bu hafta son elemeli takım oyunları da oynanacak. Yani gelecek hafta MasterChef'te gelecek hafta kaptanlık oyunu ve takım oyunu olmayacak. Yarışma kalan yarışmacılar ile tamamen bireysel oyunlar oynanacak.