MasterChef Türkiye'de kim elendi? Murat neden diskalifiye oldu?

MasterChef Türkiye'de kim elendi? Murat neden diskalifiye oldu?
Yayınlanma Tarihi: 14.11.2018 13:43 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2018 13:43

MasterChef Türkiye'de belirlenen 4 eleme adayı, yarışmaya devam edebilmek için eleme oyununda yarıştılar. MasterChef yarışmacılarından biri mücadeleye veda etti.

MasterChef Türkiye'de eleme oyununda lazanya yapan MasterChef yarışmacıları, şefleri ikna etmek için tüm hünerlerini sergiledi. Kerem, Uğur ve Meltem, MasterChef Türkiye eleme yarışında ter döktü. Lazanyasıyla şefleri etkileyen isim olmak için yarıştılar.

Lazanyaları değerlendiren MasterChef Türkiye şefleri, Meltem'in lazanyası için "Genel olarak iyiydi, lezzetler yerindeydi. Sunum olarak birazdık daha iyi olabilirdi." dediler.

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef yarışmacıların Kerem'in yemeği için, "İnanılmaz güzel bir görüntüydü; ama lezzetler konusunda biraz eksiklik vardı" dediler.

MasterChef Uğur'un lazanyasına ise şu yorum yapıldı; "Uğur'da ilk defa orta bir ayar vardı. Ama lezzetler sende her zaman baskın olmuş olmasına rağmen bu kez bir yavanlık vardı."

Haber ile ilgili metin girin!.

MasterChef Türkiye'de yemeklerle ilgili yorumların ardından MasterChef'e veda eden isim açıklandı. MasterChef Türkiye'ye veda eden ismin hangisi olduğunu merak eden 3 yarışmacı büyük bir şok yaşadı. Yarışmaya veda eden isim diskalifiye edilen Murat oldu!

Yarışmacıların yaşadığı şokun ardından şefler şu açıklamayı yaptı; "Uzun uzun tartıştık ve sonunda Murat'ı diskalifiye etmeye karar verdik."